פרטי התלונה

תלונות Cellcom (סלקום)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אכזבה מהשירות והיחס של חברת סלקום – ניתוק מנויים לאחר 10 b נושא התלונה:
האוזר יהודה שם/כינוי:
אזור ירושלים אזור:
תיאור הבעיה:
טכנולייט בע"מ
ח.פ 512188772
המצודה 18 אזור

16/10/2006

לכבוד,
מנהלים בכירים ולכל המעוניין
חברת סלקום

אכזבה מהשירות והיחס של חברת סלקום – ניתוק מנויים לאחר 10 שנים

שלום,

חברת טכנולייט היא לקוחה של סלקום משנת 1996, השנה שבו נפתחה החנות הראשונה של סלקום בירושלים. בשנים אלו גדלנו מלקוח של 2 מנויים לחברת בת 17 מנויים.

לצערי במשך השנים מאז הפגישה שלנו אם מנהלים בכירים ירדה רמת השירות שקיבלנו מהצוות בירושלים בצורה משמעותית, תעריפים וחבילות התייקרו, הטבות יעדים בוטלו וכו.... כמו כן, הטיפול בחברת טכנולייט עברה בין הרבה ידיים במשך השנים. חלק מהמת"לים טובים מאוד וחלקם גרועים בלשון המעטה.

כאשר מנהל בכיר אחד שאל אותי מה "מחזיק אותי בסלקום" ובאיזו חלק מהשירות אסור לפגוע, עניתי לך שהיחס, שירות , וגמישות בטיפול בנו חשוב ביותר. לצערי מאז אותו פגישה, דווקא שלושת הנושאים הללו נפגעו.

רוב הפגיעה בוצעה מטיפולו המזלזל, משפיל ולא מקצועי של מתל ספציפי
ציינתי לפניו תמיד בתצורה מכובדת את תלונותיי והמלצתי, אך הרגשתי שהוא תמיד זלזל ולא התייחס לדברי.

אני מדגיש שהיו גם אנשי קשר שקיבלתי מהם יחס מעולה לצערי קצב התחלופה במחלקה הייתה יחסית מהירה, והייתי צריך להתמודד אם תנודות חדות בנוגע לרמת היחס שקיבלתי.

לצערי, לאחר ניסיונות אמיתיים רבים לנסות לגשר על הפערים ולפתוח דף חדש אם מת"ל חדש ולא הצלחנו. נשארו אותם חילוקי דעות לגבי מסלולים ותעריפים וחוסר הגמישות רק התחזקה בשנה האחרונה. המת"ל לא עשה מאמץ אמיתי בכדי לשמור על לקוח ותיק ביותר.

אני מדגיש שחברת טכנולייט הייתה לקוח נאמן ביותר. אף פעם לא חזר תשלום, אף פעם לא היו חילוקי דעות רציניים שלא הצלחנו להתגבר עליהם. כמו כן, המלצתי וגייסתי למחלקה עשרות לקוחות עסקיים אם מאות מכשירים.
לפני כ4 חודשים הגעתי למבוי סתום על סף פיצוץ אם המחלקת עסקים, אם המתל , ואם מנהל המחלקה
ציינתי לפניהם שאם לא נגשר על הפערים בקרוב אאלץ להעביר את חברת טכנולייט למפעיל סלולרי אחר למרות ההיסטוריה הארוכה של העבודה ביחד.

לצערי דברי ובקשותי לא קיבלו את יחס הראוי. כיום כאשר כבר קיבלתי החלטה לנתק חלק מהמנויים בסלקום, אני זוכה ליחס משפיל, מעכב, ולא רציני מצד המחלקה וצ'רלי בפרט. גם אם החלטתי לנתק קשר אם החברה הייתי מצפה ליחס טובה ומכובד יותר. לדעתי גם כאשר לקוח וותיק מחליט לנתק מנויים צריך לכבד את רצונו ולעזור לו בתהליך הניתוק בצורה מקצועית ומהירה. צריך להודות ללקוח כמוני על 10 שנות שיתוף פעולה ולא להתנכל בו על זה שהוא מנתק כמה מנויים. יחס זו מאוד מאוד מאכזבת אותי.

בגלל שיש לי כמה מנויים שכרגע לא מדברים, ולא סיימנו את תהליך הניתוק, המתל החליט להפעיל סעיף בחוזה (לטענתו) שבד"כ לא משתמשים ולחייב אותי ב150 דקות מינימום לכל מכשיר כקנס על החוסר דיבור.
לא הייתי מצפה שיפעילו סעיף כזה על לקוח וותיק כמוני. גם זה עניין מאכזב ביותר.

חבל שחברת סלקום ובפרט מחלקת העסקים בירושלים לא לוקחת את ההזדמנות ללמוד איך לקוח ותיק כל כך מחליט לעזוב מבלי שנעשה מאמץ אמיתי לשמור עליו. תמיד הייתי לקוח שדאג לתת חוות דעת (פידבק) חיובי (ביקורת בונה) שלילי בעת הצורך. אם היה רק אכפת לכם לשקול ברצינות את טענותיי הייתם מקבלים מידע יקר שאולי יחסוך מכם לאבד לקוחות כמוני בעתיד.

תודה בכל זאת על השיתוף פעולה במשך 10 שנים. אם תרצה לשמוע את טענותיי והמלצתי אני אשמח לעמוד לשירותך בטלפון ו\או באופן אישי.

050-686-0080


בברכה,

יהודה האוזר
סמנכ"ל תפעול
טכנולייט בע"מ
פקס: 03-558-1420
050-686-0080
[email protected]
עוגמת נפש סוג הנזק :
הסבר ושיחה ממנכ"ל סלקום פתרון נדרש :

Cellcom (סלקום) שירות לקוחות

, תגובה:
מורן פניות הציבור שם ותפקיד:
תודה על פנייתכם דרך האתר. מנהלת צוות שירות עיסקי יצרה קשר עם מר יהודה האוזר בקשר לפנייתו ונושא פנייתו טופל באופן מלא
סלקום שמחה לעמוד לרשותכם בכל עת.
תגובה:
ראה תגובה. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה