פרטי התלונה

תלונות Cellcom (סלקום)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חיוב על אינטרנט< נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
מול קניון איילון כתובת:
תיאור הבעיה:
לפני כמעט שנה רכשתי מכשיר i-mode במרכז מכירות של סלקום בר"ג,הנציג הציע לי מכשיר לטעמי ואמר שיש בו גם אינטרנט ושאני יחוייב על חבילת אינטרנט בסיסית של 9.90 ואוכל לגלוש במגוון אתרים ולקבל מידע כמו חדשות,מוזיקה וכו',למרות שעל אינטרנט בסלולרי לא כ"כ חשבתי,אבל הסכמתי סה"כ זה 9.90 ואני אוכל לגלוש לפעמים איפה שארצה ,אז בכיף.קניתי את המכשיר אך כשרציתי לגלוש באינטרנט ונכנסתי לאתרים פתאום ראיתי שעל כל אתר יש דמי-רישום על-מנת להנות מהתכנים של האתר,מה שלא נאמר לי כשרכשתי את המכשיר,ממוצע הרשמה לאתר זה 5 ש"ח כך שבעצם כדי להנות אפילו רק מ-2 אתרים זה יוצא עם החבילה כבר 20 ש"ח ולא 9.90,הבעיה היא שפניתי מס' פעמים לשירות-לקוחות והם לא מסכימים לנתק אותי מהאינטרט כי חתמתי על חבילה בסיסית,אבל הסברתי שהנציג שמכר לי את המכשיר הטעה אותי ואמר לי שאוכל לגלוש ב-9.90 באיזה אתר שארצה,מה גם שלאחותי יש מכשיר נייד של סלקום והיא משלמת על חבילה בלבד,התשובה שקיבלתי היא:שהאינטרנט שלי הוא שונה ואני חתמתי ולכן אני חייבת לשלם,מה גם שהנציגה התבטאה בחוצפה ואמרה:"למה לא שאלת?",מה אני אמורה לשאול מאיפה אני אמורה לדעת שיש כל-מיני סוגי אינטרנט,זו אחריות של הנציג להסביר לי את ההבדלים בין מכשירים וליידע אותי על מה שאני אמורה לשלם,אני חושבת שזו ממש חוצפה,גם על המכשיר לא שאלתי שהוא הציע לי אותו ,העיקר שהוא ידע לפאר אותו על כל יתרונותיו.הפתרון זה רק לנתק את הטלפון לגמרי ולעבור לרשת אחרת וזה מה שאני יעשה אם לא יפסיקו לחייב אותי על חבילת אינטרנט שאין לי מה להשתמש בה
כספי סוג הנזק :
לנתק אותי מחבילת האינטרט פתרון נדרש :

Cellcom (סלקום) שירות לקוחות

, תגובה:
קובי - פניות הציבור סל שם ותפקיד:
תודה על פנייתכם דרך האתר. אחראי פניות הציבור יצר קשר עם גב' כהן בקשר לפנייתה ונושא פנייתה טופל באופן מלא. סלקום שמחה לעמוד לרשותכם בכל עת. תגובה:
תודה על פנייתכם דרך האתר. אחראי פניות הציבור יצר קשר עם גב' כהן בקשר לפנייתה ונושא פנייתה טופל באופן מלא. סלקום שמחה לעמוד לרשותכם בכל עת. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה