פרטי התלונה

תלונות Cellcom (סלקום)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
סלקום גנבים נושא התלונה:
אזור הצפון אזור:
הגביש 10 , נתניה , ת"ד 4060 כתובת:
תיאור הבעיה:
אני משתמשת בשירותים של סלקום כבר שנים ואוכלת מהם חרא כבר שנים.
אני כל כך כועסת על עצמי שלא מצאתי את הכוח לקום ולתבוע אותם וזה מה שאני רוצה לעשות עכשיו.
כל השנים אני מוצאת בחשבוניות חיובים על שירותים שלא ביקשתי. וכל השנים אני מבזבזת את זמני ,ואת האנרגיות שלי וכמובן גם את המצב רוח שלי בשיחות ארוכות איתם, עד שהם מתרצים ומחזירים את מה שמלכתחילה לא היו אמורים לקחת.
וכך כל השנים!!!!
בחשבוניות האחרונות מחייבים אותי ב- 50 ש"ח ( בנוסף לשאר החיובים) על חבילת משחקים ווידאו ללא הגבלה....מה זה? מי בכלל ביקש את זה? הם לא יכולים לראות שלא עושים בזה שימוש? מאיפה החוצפה הזו להגיד לי שנרשמתי למשהו כשאני לא בייחוד כשזה לא מעניין אותי בכלל!!!!!
ולמה ממשיכים לחייב אותי למרות שהסברתי שאני לא מעוניינת!!!
אפילו עם המכשיר שרכשתי מהם בשיא טיפשותי היתה לי בעיה מהיום הראשון. כשביקשתי להחליפו במכשיר אחר כי אני לא מרוצה מהתפקוד שלו אמרו לי שלא ניתן לעשות זאת.... הרי קניתי מכשיר בכ- 4000 שח. הוא לא תקין בדברים מסויימים ואני לא רוצה אותו. למה אני צריכה להיתקע איתו???
ובכן, נחשו מה קרה? אין עם מי לדבר. נתקעתי איתו. כבר שנה וחצי. והוא דפוק עדיין בכל אותם אלמנטים שהיו בעייתים מלכתחילה. אבל מה לעשות. אני האזרח הקטן... והאזרח הקטן משלם בגדול!!
סלקום זו חברה של גנבים ורמאים וצריך להעמיד אותם לדין!!!!
ועוד נזק- עוגמת נפש. הפתרון- לתת כלים לאזרח הקטן להתמודד עם הענקיות האלה שדורכות עלינו בלי למצמץ, ובאופן כללי לא להשאיר את הצרכן כחסר אונים. נכון לעכשיו אני מרגישה שאין מי שבאמת יכול לעזור, אלא אם כן אני אשכור את שירותיו של עו"ד, וזה לא אמור להיות כך! פתרון נדרש :

Cellcom (סלקום) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה