פרטי התלונה

תלונות שירות פלוס

תלונות עוד במוצרי חשמל

תלונות מוצרי חשמל וצילום

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
בענין התביעה על החלקים נושא התלונה:
אזור הדרום אזור:
תיאור הבעיה:
1. לגבי האחריות מקרדן סחר כבר כתבתי לחברה וגם פה באתר שיש לי את החוזה ושם כתוב שזה לשנה בלבד וגם שאר האנשים שהצטרפו לתביעתי גם כן קיבלו אותו טופס אחריות לשנה בלבד והם שלחו לי אותו.
2. בלא כל קשר (גם אם היה לי אחריות מקרדן סחר), חברת שירות פלוס התחייבה לי לאחריות לביקורים וגם "לחלקים" כך כתוב בחשבונית וגם בטופס האחריות ולא מוזכר שום מילה שזה יינתן ע"י קרדן סחר וכך כתוב בעוד חשבוניות של עשרות אנשים שמתלוננים כאן באתר ובעוד אתרים וזה מעניין שכ"כ הרבה אנשים כולם הבינו שהם מקבלים את החלקים מהם.
3. הפסקי דין שהם מנופפים שהם הצליחו בהם וכך הם מאיימים על כל האנשים שרוצים לתבוע בבית משפט קיבלתי אותם, כי אני הגשתי כבר תביעה ובכתב ההגנה הם שלחו את הפסקי דין והם בכלל לא קשורים לסיפור הזה אני יכולה לשלוח אותם לכל המעוניין אף פסק דין לא קשור לסיפור הזה של החלקים והם מצליחים להפחיד את האנשים ע"י שיטות כאלו וכדומה דיברתי עם אנשים שהרימו ידיים וידעו שהם צודקים אני לא ארים ידיים עד שהצדק תצא לאור ושירות פלוס תשלם את המגיע לנו.
4. ויש לי פסקי דין שמחייבת אותם לשלם את החלקים והפסק האחרון הוא בתיק מס': 59638-01-14 כל אחד יכול להיכנס לאתר "נט המשפט" ולראות את הפסק דין בסעיף 18 א ובסעיף 20 ויש עוד פסקי דין בידי והשופט אומר שם "טוב שהם לא חזרו לטעון את הטענה הזאת בפניי".
אני מלווה עם משרד עורכי דין מתמחה בתביעות ייצוגיות ומי שיש לו אחריות של שירות פלוס וכתוב שם במפורש שזה גם לחלקים שישלח אותו למייל 5****[email protected] והתביעה כבר בשלבי סיום עריכתו נא להזדרז!!!!!!!!!
כספי סוג הנזק :
תביעה ייצוגית פתרון נדרש :

שירות פלוס שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה