פרטי התלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
פלאפון חו"ל נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
דרך יצחק רבין 33, גבעתיים כתובת:
תיאור הבעיה:
שלום, בתאריכים 6/7/15-13/7/15 טסתי לטיול במדינות קרואטיה, סלובניה והונגריה. כשחיפשתי הצעת מחיר לפלאפון חו"ל קיבלתי הצעת מחיר של 249 שקלים וטענתי שזה יקר מידי ושיש הצעות טובות יותר. המוקדנית שכנעה אותי בטענה שהשירות שלהם טוב יותר, קליטה טובה יותר ושאצלם לא יהיו לי בעיות. בסופו של דבר השתכנעתי והזמנתי ב249 שקלים 5 ג'יגה גלישה, 200 דקות שיחה לישראל ומישראל ו200 הודעות.
המוקדנית שאלה אותי איזה מכשיר אני מחזיק ואמרתי לה גלקסי 3 והיא אמרה שהכל בסדר ושהיא תשלח לי הוראות תפעול ובאמת שלחה.
לכשהגעתי לחו"ל השתמשתי במספר דקות מועט של כ7 דקות שיחה. ומאז במשך כחמישה ימים לא היו לי שיחות בכלל כך שלא יכלתי להתקשר לפלאפון שיתקנו את התקלה.
בתאריך 12/7/15 לא הייתה לי קליטה בכלל גם לאינטרנט. גם במקומות שביום לפניו הייתה לי קליטה. נסעתי במשך ארבע שעות בלילה ללא וויז וללא דרך לתקשר עם הוריי שדאגו מאוד כי רגילים שאני מעדכן אותם כל כמה שעות בווצאפ. לא מצאתי שום מקום להתחבר לוויפי שהסכימו לי כדי להודיע על התקלה ולהרגיע את הוריי. הייתה לי עגמת נפש גדולה מאוד שפגעה לי מאוד בטיול. לאחר יום שלם מדאיג שכזה הגעתי בסביבותשתים עשרה בלילה לדירה ושם התחברתי לוויפי והרגעתי את הוריי שחששו מאוד לשלומי.
הם כמובן התקשרו לפלאפון שטענו שזאת תקלה מוכרת בגלקסי 3 שנכנס ללופ שלא מצליח להתחבר לרשתות בחו"ל. הנציג טען שבבוקר יפתח מדור טכני שיסדר לי את התקלה. בעשר בבוקר למחרת סודרה התקלה.
בסופו של דבר:
א. ניצלתי כג'יגה מהחבילת גלישה, שכבע דקות ובערך הודעה אחת. ניצול מאוד מועט של החבילה. מכיוון שלא הייתה באפשרותי לנצל את כל החבילה.
ב. בוודאי ששילמתי כדי שלמשך כל הטיול תהיה לי קליטה לכשאצטרך את זה.
פלאפון מאוד התעקשו שלא מגיע לי שום פיצוי.
ג. פלאפון היו צריכים להודיע לי שהמכשיר שלי עלול להיות בעייתי והייתי לוקח מכשיר אחר. ואם זה אחוז נמוך שיקחו אחריות על החלטתם שלא לפרסם זאת.
ד. החוזה היה ל14 יום שפלאפון אמורה לספק לי שירות מלא ולא כך היה.
ה. פלאפון טענה שאין באפשרותה לזכות אותי בכזה סכום. ושאם הם יבטלו את החבילת גלישה אז ייצא יקר יותר לחייב על הגלישה לבד. ושאין להם אופציה לתת לי חבילה זולה יותר לשימוש בארץ כי יש לי את הכי זולה שקיימת.
ו. בוודאי שמגיע לי פיצוי כספי על כזאת עגמת נפש שפגעה בטיולי ומאוד הלחיצה את משפחתי.
בתודה מראש.
עוגמת נפש סוג הנזק :
פיצוי כספי פתרון נדרש :

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה