פרטי התלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חיובים בגין שירותים לאחר בקשה לביטול נושא התלונה:
אזור ירושלים אזור:
דרך יצחק רבין 33, גבעתיים כתובת:
תיאור הבעיה:
שלום,

בחודש ספטמבר האחרון העברתי בעלות על מס' הטלפון שלי - 0503541001. העברת הבעלות התבצעה במרכז שירות פלאפון בת"א. במעמד העברת הבעלות פירטה בפניי הנציגה את השירותים שכביכול עבורם אני משלמת (כמובן שזה לא מתועד)
לאחר כחודשיים (חודש נובמבר) שמתי לב שבחשבון החודשי אני מחוייבת בגין 2 שירותים מעבר לחבילה הבסיסית שאינני הייתי מודעת אליהם במעמד ההעברת בעלות למרות ששאלתי בדיוק בגין איזה שירותים אני משלמת ומשום מה לא צויין בפניי דבר זה. באותה שיחה ביקשתי לבטל את 2 השירותים (ביטוח ושירות maximum surf). באותו החודש התשלום עבור הביטוח הופסק מתחילת אותו החודש וכמובן שחשבתי שגם התשלום בין שירות maximum surf הופסק כפי שיסכתי עם נציגת השירות (לא מתחילת החודש אלא זיכוי יחסי). לאחר כשלושה שבועות בערך פניתי שוב לפלפאון ונדהמתי לגלות שאני עדיין מוחייבת בגין שירות maximum surf למרות שביקשתי לבטלו. נציגת השירות התנצלה בפני בגין הטעות שנפלה ואמרה שהיא מזכרה אותי בגין השירות מתאריך השיחה האחרונה שלנו. היום 10.1.16 התקשרתי שוב לפלאפון כדי לודא שאכן הופסק התשלום כבר מתחילת החודש שעבר כפי שסוכם בשיחה האחרונה אך בפועל גיליתי כי קיבלתי רק זיכוי יחסי ואז שנמצאה הטעות בחיוב ולא מהשיחה הראשונה בה ביקשתי לבטלו. חבל מאוד שחברת פלאפון דואגת לכך שלא יישארו הקלטות של שיחות המוכיחות שמעשיי החברה זה לא פחות מגניבת כסף של הלקוחות.
הייתי מאוד שמחה לדעת שאכן חברת פלפאון פועלת בצורה ישרה ואמינה כלפי לקוחותיה ומחייבת אותם אך ורק עבור השירותים אותה הם מבקשים ואם נעשתה טעות ע"י שירות הלקוחות לדאוג להחזיר ללקוח את כספו וכמובן חשוב מכל את אמונו של הלקוח בחברה. אני מבקשת לקבל זיכוי עבור שירות maximum surf מאז השיחה הראשונה בה ביקשתי לבטל את 2 השירותים ובפועל הופסק תשלום רק עבור התשלום של שירות הביטוח.

תודה
בזבוז זמן יקר סוג הנזק :
החזר כספי עבור שירות maximum surf מחודש נובמבר בה פניתי לראשונה לביטול השירותים הנוספים פתרון נדרש :

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה