פרטי התלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
פלאפון זייפה קלטת שבה לטענתה הסכמתי לעיסקה נושא התלונה:
דמתי חגית שם/כינוי:
‏יום שני ‏01 ‏דצמבר ‏2014 תאריך האירוע:
אזור השפלה אזור:
דרך יצחק רבין 33, גבעתיים כתובת:
תיאור הבעיה:
במהלך חודש דצמבר 2014 פניתי לחברת פלאפון בבקשה לשדרוג 2 מכשירי פלאפון אשר ברשותי. בעקבות פנייתי הגיעה נציג מטעם חברת פלאפון לביתי והציעה לי חבילה הכוללת שדרוג 2 מכשירים מסוג אייפון למכשיר אייפון 6 תמורת סך של 129 ₪ לחודש.
אישרתי את העסקה ולאחר הסכמתי הודיעה לי הנציגה שפלאפון יצאו במבצע חדש טבלט מתנה לכל שידרוג, הנציגה הגישה לי 2 טאבלטים באומרה בפירוש ובצורה שאינה משתמעת לשתי פנים, כי חברת פלאפון מעניקה מתנה של טאבלט בגין כל רכישת מכשיר מסוג אייפון 6.

לאחר סיום העיסקה נוכחתי לדעת שהנציגה השאירה מכשיר פלאפון נוסף ללא קו ו/או כרטיס סים לבעלי ולאחר שהתקשרתי להתריע בפניה שהיא שכחה מכשיר בטעות אצלי ושאין לי שום צורך בו היא אמרה בפירוש שהטלפון הוא ללא עלות נוספת ובמטרה שישמש כ"רזרבה" במקרה של תקלה באחד מהמכשירים (מתברר שהסוג של הטלפון שהושאר בכוונה גם אינו מתאים להיות רזרבה כי הכרטיס סים שלו לא מתאים למכשירים שברשותי והוא עדיין שוכב בקופסא אצלי בבית)
לאחר ביצוע העסקה הופתענו לגלות כי אנחנו מחויבים מדי חודש בגין 2 טאבלטים בעלות של 45 ₪ כל אחד למשך 36 חודשים. לא זו אף זו הופתעו לגלות חיוב בגין המכשיר הנוסף של הטלפון שהנציגה "שכחה" אצלנו וניתן לנו במרמה כדי סך של 45 ₪ מדי חודש ועוד תוספת של 11 ₪ כפול 36 תשלומים שעד היום אין לחברת פלאפון שום הסבר על מה החיוב.
פנינו לחברת פלאפון מס' פעמים, אלא שחרף הבטחותיהם של נציגים שונים כי העניין ייבדק, לא זכינו לקבל שום תגובה.
אם לא די באמור, ביקשתי לקבל העתק ההסכם עליו אנחנו חתומים, כביכול לרכישת המכשירים, אלא שעם קבלתו הבנתי במיידית כי החתימה המתנוססת על החוזה אינה שייכת לי או לבעלי ועסקינן בחתימה מזויפת שלידה הוספו פרטים שלא היו ולא נבראו.

לאחר שפרשות נוספות של טבלטים שניתנו כאילו בחינם וחיובו בתשלום מופקע של 60% יותר ממחיר השוק הופצו ברחבי האינטרנט, פנינו לעורכת דין שתכתוב מכתב לחברה עם בקשה של עימות מול הנציגה והחברה סירבה, במקרים של עיסקאות מסוג זה תמיד עושים וידוי עיסקה טלפוני, לאחר שעורכת דיני ביקשה מספר פעמים את ההקלטה נאמר לה שלא קיימת כזאת הקלטה לכן יבוצע החזר כספי... במשך 14 חודשים לא בוצעה שום זיכוי או החזר כלשהו.
החלטנו לא להרים ידיים ופנינו לפורטל YNET בבקשה לפרסם את סיפורנו.
כשפנו לחברת פלאפון מהעיתונות פתאום באורח פלא נמצאה הקלטת אימות לכאורה – רק מה מתברר שגם היא מזוייפת – 2 מומחי סאונד מטעם חברת YNET קבעו בלי שום צל של ספק שהקלטת בושלה ובנוסף פנינו למומחה שלישי שרשם דו"ח מפורט על מהות הקלטת.
תלונה פלילית על זיוף הקלטת הוגשה למשטרת ישראל.
לא יתכן שחברה בסדר גודל כזה שמשרתת את הציבור תרשה לעצמה לזייף שיחות אימות ותחייב במרמה לקוחות תמימים.
זיוף ומרמה סוג הנזק :
תביעה פתרון נדרש :

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה