פרטי התלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
נסיעה לחודשיים לחו"ל, תשלום של כ-400 ש"ח ללא הוצאת שיחה אחת (בגין 2 מכשירים) וסירוב החברה להקפיא את השירותים/מכשירים או כל פתרון אחר לעניין נושא התלונה:
‏יום ראשון ‏17 ‏ספטמבר ‏2006 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
מוקד מכירה ללקוחות עסקיים סניף חברה:
תיאור הבעיה:
אני לקוח של חברת פלאפון כשנה וחצי בהסכם התחייבות ל-36 חודשים.
אני טס עם בת-זוגתי לחו"ל לחודשיים לירח דבש, ובחישוב פשוט הבנו שבגין 2 מכשירי הפלאפון אשר ברשותנו נשלם במשך החודשיים הללו, מבלי להוציא שיחה אחת – כ- 400 ₪.
להלן פירוט החישוב:
41 ₪ דמי מנוי חודשיים X 2 מכשירים X 2 חודשים = 164 ₪
+ תשלום בגין המכשירים 116 ₪ בחודש X 2 חודשים = 232 ₪
או לחילופין
אפשר לחשב את ההחזר בזמן אויר בגין המכשירים 79 ₪ 2 X חודשים = 158 ₪
+ אנו זכאים ל-30 דק' זמן אויר למכשיר בחודש X 2 מכשירים X 2 חודשים =120 דק' = 60 ₪
כאמור, סה"כ כ – 400 ₪.

בשבועיים האחרונים, אני נמצא בשיחות חוזרות ונשנות עם הדרגים השונים במחלקת שירות לקוחות של החברה (מוקד עסקי) בניהולה של נטלי לוי. אך לצערי לא נמצא כל פתרון לבעיה, כאשר השיחה האחרונה בוצעה עם מנהלת המוקד ב-17.9.2006.

פניתי לשירות הלקוחות בבקשה להקפיא את הקווים לחודשיים – ונתקלתי בסירוב בשל כך שנהליי חברת פלאפון אינם מאפשרים וכיו"ב.

ציינתי בפניהם שאין לי בעיה להמשיך לשלם כרגיל את חלקי בהסכם בעת שהותי בחו"ל ובקשתי היחידה הינה שיאפשרו לי לדחות את הזכאות שלי בזמן אויר לזמן שאחזור - אך שוב בקשתי נדחתה בטוענה ש-"חברת פלאפון לא צריכה לסבסד או לספוג את העובדה שבחרתי לטוס לחו"ל..".
הצעתי אף להאריך את ההסכם בחודשיים, מעבר ל-36 החודשים האמורים בהסכם, כדי לקבל את מה שאני זכאי לו – אך גם אפשרות זו לא התקבלה. (על אף האינטרס הכלכלי המובהק לכאורה של חברת פלאפון לשמר לקוח מעבר לתקופת ההתחייבות)

יש לציין, כי בכל חברה סבירה כמו בזק, יס, הוט, בזק בינלאומי וכל שירות אחר שצורכים, ניתן להקפיאו בעלות מינימאלית או למצוא פשרה הוגנת (גם אם בהסכם נאמר אחרת, הרי מטרות החברה הכלכליות הינה לשמר לקוחות) - אך התחושה שקיבלתי בחברת פלאפון לאור כל התלאות שעברתי הינה, שהוגנות כלפי הלקוח אינה אבן יסוד במערכת היחסים ההדדית.

בהסכמים כיום שנחתמים בין ספקי שירותים ללקוחות, ההסכמים הינם ארוכי טווח
(לכ-3 שנים), ולקוח אינו יכול לצפות או לתכנן את 3 השנים הבאות מבחינת צריכתו, וחברות שירותים, כגון אלה שפירטתי לעיל, מגלות גמישות ויצירתיות במתן מענה סביר לשינויים ולסביבה הדינאמית בה אנו חיים על מנת לשמר את לקוחותיהם, גם אם בהסכם שנתחם בינן לבין הלקוח נאמר אחרת, במקום לנסות להפעיל הסכם אחיד ודרקוני (שאגב הלקוח אינו יכול לערער על תוכנו גם בעת חתימת ההסכם) ומבלי לגלות כל גמישות, כפי שאנו רואים במקרה המתואר כאן.


כל הצעותיי היצירתיות למציאת פשרה בעניין נדחו על הסף מבלי להציע חלופות לפתרון הבעיה.

אני כלקוח של חברת פלאפון, חש נפגע מהיחס המזלזל, חוסר רצון מובהק למציאת פתרון הולם מחד ודחיית פתרונותיי המוצעים מאידך, מהתחושה שמרגע שחתמתי על ההסכם, החברה תפעיל אותו בכל כוחה מולי מבלי לגלות גמישות כלשהיא בעניין, בייחוד שברור שאין אני מתנער מחובותיי בהסכם, רק מבקש לקבל את מה שאני משלם עבורו, באופן חד-פעמי, במועד שבו אוכל לצרוך אותו, בשל נסיעה לירח דבש.
כספי סוג הנזק :
מציאת פתרון למניעת הזנק הכלכלי פתרון נדרש :

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
אחראית פניות לקוחות שם ותפקיד:

מר זילברמן שוחח עם מנהלת מוקד של חברתנו ונמסרו לו תשובות בצורה מדויקתומסודרת. נשמח לעמוד לשרותך באמצעות מוקד השרות הטלפוני של חברתנו 166* או 050-7077766.

בברכה,

תגובה:
כנ"ל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה