פרטי התלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אכזבה ממכשיר סמסונג 640 מספר 0509200069 נושא התלונה:
‏יום ראשון ‏29 ‏אוגוסט ‏2004 תאריך האירוע:
אזור חיפה אזור:
תיאור הבעיה:
באוגוסט 2004 קניתי מכשיר סם 640 ,שהתפרסם בזכות המצלמה עם הפלאש ולכן מחירו באותה העת היה כ-50 ש"ח לחודש למשך 3 שנים.פי 2 ממחיר דגם 540 ללא מצלמה ופלאש.
לאחר מספר כ-3 חודשי שימוש נתגלה לי כבעת שימוש בפלאש התמונות "נשרפות"= יוצאות בהירות מדי. פניתי לחברה שמנגד הפנתה אותי למרכז השירות בחיפה להחלפת המכשיר. בהגיעי למקום התברר כי הבעיה איננה ניתנת לתיקון וכי קיימת בכל המכשירים מדגם סם 640. הפיתרון שניתן לי הוא המתנה לעדכון גירסה. לאחר מספר חודשי המתנה ומספר שיחות נוספות יצא עדכון ,אך למרבה ההפתעה לא טיפל בבעיה זאת. רצף השיחות נמשך עד לעידכון הבא שגם בו לא הביא פיתרון לבעיה. חברת פלאפון השיבו כי הם תלויים רק בעדכוניי היצרן ולא יכולים להביא אותו לתיקון בעיה ספציפית ובנוסף ציינה נציגת השירות "כי גם כך לא התקבלו הרבה תלונות בעניין" ולכן אין סיבה שיסדרו בעייה זאת ספציפית.הסבר נוסף שניתן לי עוד מפנייתי הראשונה ש "המצלמה בטלפון היא לא מקצועית ולא אצפה כי תוציא תמונות איכותיות". יש לציין כי אין לי בעיה בהקשר איכות התמונות (VGA) שאליה הייתי מודע כבר בזמן הקנייה. אבל למה הפלאש לא עובד ולא מוסדר.
בפניותיי האחרונות לא רצו להתייחס כבר כלל מאחר ושנת אחריות היצרן תמה.
לבסוף החליפו לי את המכשיר באחד חדש מאותו הדגם לאחר וויכוחים והמתנה של מספר שעות במרכז השירות תוך הבעת זלזול מופגן מצד אחמ"ש המרכז -בועז.
גם לאחר ההחלפה לפני כשלושה שבועות הבעיה איננה נפתרה. מאז אני מחכה לחזרתו של נציג שירות בשם אסי בענייני.
בנוסף המכשיר סובל מבעיות ניתוקים חוזרות ונושנות ובכללו התאכזבתי קשות ממכשיר זה. החברה לא נותנת לי שום פיתרון בנושא.
סבלתי כבר כל נזק אפשרי בגלל נושא זה :שעות של שיחות והמתנה במרכזי שירות, עוגמת נפש בעקבות יחסיהם של נותני השירות, וכספים בגין נסיעות ללא צורך למרכזי השירות. אודה לכם אם תעזרו לי בנושא זה. בתודה רון אייזנברג
עוגמת נפש סוג הנזק :

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
שירה אחראית פניות לקוח שם ותפקיד:
שוחחתי ארוכות עם רון, הוצעו לו 3 אלטרנטיבות והוא יחליט במה מהן הוא בוחר ויפעל בהתאם. תגובה:
שוחחנו פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה