פרטי התלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
תקלה שחוזרת על עצמה מספר פעמים רבות נושא התלונה:
ימיני ליאור שם/כינוי:
אזור חיפה אזור:
תיאור הבעיה:
ליפני כשנה בערך פחות או יותר רכשתי מכשיר של חברת פלאפון מדגם"סמסונג 740" מכשיר מסוג הדור השלישי.
מאותו היום של רכישת המכשיר ועד היום יש לי עם המכשיר המון בעיות כגון:אי זמינות, התחממות של המכשיר, התרוקנות של הסוללה לאחר שעה של פעולה לאחר שהוטענה במלואה.
כתגובה לכך פניתי לנציגות של החברה והסברתי להם את בעיות המכשיר בתגובה לכך נמסר לי שהמכשיר צריך לעבור מספר עדכונים ולאחר מכן הכל יהיה בסדר.
בפעם השנייה שניגשתי אליהם עם אותם תקלות בדיוק חודש או חודשיים לאחר הפעםפ הראשונה נאמר לי שהמכשיר אמור לעבור אתחול מחדש ואח"כ הכל יהיה בסדר וכמובן שלא הכל היה בסדר התקלות חזרו על עצמן בדיוק אחת לאחת כמו שהיו בהתחלה כאשר התקשרתי אליהם ודיווחתי שיש לי שוב את אותם התקלות הם אמרו לי שישלחו לי שליח שיחליף לי את המכשיר למכשיר חדש ומעודכן וכאשר הגיע אליי השליח הוא הסביר לי שיש למכשיר הזה המון בעיות שאי אפשר להתעלות עליהן שאלתי אותו אם הכל בסדר במכשיר החדש "כביכול חדש" אז הוא אמר לי שהוא מקווה.
וכמובן המכשיר עשה לי שוב בעיות וכבר לא היה לי את הכח והעצבים לזה וכאשר התקשרתי אליהם שוב הם אמרו לי שיש עדכון חדש למכשיר ושהם שוב ישלחו לי שליח אני לא הסכמתי לכך וביקשתי שיקחו ממני את המכשיר הדפוק הזה ושאני לא רוצה שום קשר עם חברת "פלאפון" לאחר שכנועים רבים הסכמתי לקבלת שליח והפעם השליח הגיע אליי לעבודה במקרה זה היה אותו שליח מהפעם הקודמת ושאלתי אותו למה זה ככה והוא ענה לי שלמכשיר הזה יש המון בעיות שאפילו חברת פלאפון לא יכולה לטפל בהם והוא אמר לי שהוא מקווה שבמכשיר החדש "חדש כביכול" הכל יהיה בסדר .
וכמובן שלא אז התקשרתי אליהם שוב בפעם אני לא יודע מה ואמרתי להם שדי ואני לא רוצה את המכשיר הזה ולא כל קשר לחברה הזאת והם פשוט אמרו לי שאין מה לעשות ואם אני רוצה אני צריך להגיע אליהם ולעדכן שוב פעם את הגירסה כאשר אמרתי לה שאני לא רוצה בזאת ואני רוצה לבטל את החוזה איתם נענתי בשלילה ובחוצפה מצד המוקדנית.
אני מקווה מאוד שתוכלו לעזור לי בבעייתי ולנתק כל קשר בייני לבין חברת פלאפון ולהעביר את פנייתי הלאה לגורמים הנכונים.
בתודה מראש:
ליאור ימיני
ביטול הסכם וכל קשר עם חברת פלאפון פתרון נדרש :

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
אריק - אחראי פניות לקו שם ותפקיד:
הלקוח טופל וניתן לו פתרון לשביעות רצונו תגובה:
שוחחתי עם הלקוח פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה