פרטי התלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
גביעת כספים למרות סיום חוזה נושא התלונה:
אזור הצפון אזור:
דרך יצחק רבין 33, גבעתיים כתובת:
pelephone סניף חברה:
תיאור הבעיה:
לכבוד הנהלת של חברת "פלאפון "

הנידון :חיובים מופרזים למרות סיום החוזה .
שלום רב שמי אננה גרנקין ת"ז321384794 רכשתי לפני מספר שנים סם שמספרו כבר לא קיים ולמרות הסדר חוב וסיום מסלול ממשיכים חיוב מספר נייד היה 05063118027 חשוב לציין שברשותי ישנם מסמך שמתאייד על סיום חוב והסכם בני בניכם. כעבור שנים הצטרפתי עליכם למסלול נט סטיק ולמרות שחתמתי חוזה על סכום 85 ₪ חויבתי על סכומים מופרזים בטענה שאני עדיין ממשיכה לשלם על סם שסיימתי אתכם בשנת 2003 מבקשת לברר לעומק את החיובים ולהחזיר את כל כספיי בכדי למנוע סחפת ערוכה ופרסום רע .
חשוב לציין שישנם בידי כל האישורים וחוזה שסוכם אתכם למרות התיישנותו ששלחתי לכם כבר מספר פעמיים .
המפרץ השירות הלקוחות עובד רע חוסר ניסיון תקשורת בין אישית לקוי ולא לטובת הלקוח פניתי למרכז השירות בקניון לב המפרץ ולא היה עם מי לדבר התשובה לא ברורה ומטופשת למדי לנציגים חברת פלאפון כאשר פניתי לשירות פיננסי בנייד כעבור שיחה בערך 20 דקות מענה תשלחי את הטפסים ותתני הוראתה קבע לא ברור לאיזה מטרה למרות סיימתי חיוב שנה וחצי על נט סטיק והוא בכלל לא בשימוש החיוב מתבצע כשיגרה כאשר שלחתי בפקס את הטפסים הנדרשים ניסיתי מספר מעמים להתקשר לאחר המתנה ערוכה כעבור 20 דקות ששומעים את שמי יש ניתוק ואין עם מי לדבר בכלל .
במידה ולא יהיה מענה עד 14 יום אני פונה להסתדרות לפי חוק הגנת הצרכן ולבית משפת השלום בכדי להפסיק עם חיובים ללא בסיס והחזר כספים.
חשוב לציין את חוסר ניסיון מצד הנציג פלאפון אלה הטלפונים של נציגים שדיברתי איתם 0507077766
05070777722 הניידים ו לא נעשה דבר כמובן יש לי אישורי פקס שפיקסתי את החוזה ואת השיחה המוקלטת עם נציגים ואישור סיום על סם והוסגר בשת 21/04/03 מנציג השירות לקוחות מחוצות מפרץ חיפה וכמובן כל התפיסים וחיובים מבנק למרות שחיוב הסם בשנת2001 נעשה מבנק הלאומי חיפה עכשיו אני שנים ארוכות כבר בבנק הפועלים וסם שמחייבים אותו לא קיימים ומספים האלה .
כולי תקוה שמסמך זה יגיע להנהלה הבכירה על מנת שיטופל בהתאם ולו רק על מנת שתוכנו יובא לידיעת הגורמים שבכוחם להחליט החלטות כבדות משקל כפי שמצוין לעיל.

אודה מראש על התייחסות מהירה וחיובית.
בכבוד רב אננה גרנקין הנייד שלי הוא 0522933157
משרד התקשורת , תל אביב והסביבה , פיקוח ואכיפה(טלפונים אינטרנט)
כספי סוג הנזק :
החזר כספים והתנצלות פתרון נדרש :

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה