פרטי התלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
בעיות קליטה חמורות בבית ובשכונה נושא התלונה:
נפתלי לינוי שם/כינוי:
‏שבת ‏27 ‏אוקטובר ‏2012 תאריך האירוע:
אזור השפלה אזור:
דרך יצחק רבין 33, גבעתיים כתובת:
תיאור הבעיה:
שמי לינוי נפתלי, בת 21, סטודנטית, בתאריך 28/10/12 עברתי לדירה שכורה ברח' ניצן 2 ברחובות, ביום שנכנסתי לדירה נודע לי כי יש בעיות קליטה חמורות בביתי.
אני מתגוררת בדירה שכורה מחולקת בה כל הדיירים המשתייכים לחברת פלאפון, סלקום והוט מובייל סובלים מבעיות קליטה עדי כדי כך שאין אפשרות לתקשר כלל וכלל!

כאשר נודע לי כי אין קליטה בדירה, פניתי לחברת פלאפון, החברה בה אני מנויה וביקשתי עזרה לטיפול בבעיית הקליטה. לאחר בדיקה של הנציג נמסר לי מחברת פלאפון כי הם מודעים לבעיה באזור ולצערם הם אינם יכולים לעזור לי מלבד לשלוח לי אוזניית Bluetooth וכך אוכל להשאיר את הנייד במקום בו יש קליטה ולשאת עמי את האוזנייה גם במקומות בהם אין לי קליטה.
הסברתי לחברה כי אין לי כל שימוש באוזנייה מכיוון שאין מקום בבית בו אוכל להשאיר את הנייד מכיוון שכל הבית ובכלל בכל האזור ישנה בעיית קליטה.

בנוסף הוצע לי לקבל שיחות חינם מטלפון קווי, אך אין ברשותי קו טלפון ומה גם שזה לא פותר את הבעיה של קבלת הודעות SMS אותם לא ניתן לקבל בכלל ולזה בכלל לא הוצע לי פתרון.
חברת "פלאפון" לא נתנה לי פתרון לקבלת הודעות ושימוש באינטרנט. יש לציין כי העבודה בה אני עוסקת מחייבת קבלת הודעות SMS ואני חשה ממש חסרת אונים מאז כניסתי לדירה החדשה ומאבדת לקוחות.

ביקשתי מהנציג של חברת פלאפון שיותקן לי ולשוכנים באזור מגבר קליטה, אך לתדהמתי גיליתי כי חברת פלאפון מתקינה מגבר קליטה רק לעסקים גדולים, אחרת הדבר לא משתלם להם כלכלית!! ומה איתנו? רחוב שלם, אנחנו לא כגודלו של עסק? ומה עם ההשתלמות הכלכלית שלי, ושל כל הדיירים האחרים שסובלים כבר מזה שנים?! אני משלמת כל חודש לחברת פלאפון 100 ₪ על שירותים ללא הגבלה אך ללא כל תמורה, אין לי איך להתקשר, לשלוח הודעות SMS ולגלוש באינטרנט.

לאחר בדיקה מעמיקה בנושא, גילתי כי חברת פלאפון לא מתקינה רק לעסקים מגבר קליטה אלא גם לאנשים בעלי מספר רב של מכשירים, שוב, עקב מניע כלכלי.

לא ייתכן שחברת פלאפון תיתן מענה רק לאליטה הישראלית כדי שהרווח ישתלם להם.
במשך שבועיים אני יוצאת לגינה שעות ארוכות על מנת לתפוס קליטה בשביל שאוכל לתקשר עם משפחתי וכל הסובבים אותי.

אודה אם תתייחסו לפנייה זו ברצינות, הנושא מאד מפריע לסדר היום יומי שלי ושל הדיירים בשכונה, הבעיה כבר קיימת שנים ואף אחד לא לוקח את הנושא ברצינות. אני ממש חסרת אונים.
חברתי סוג הנזק :
התקנת מגבר קליטה פתרון נדרש :

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה