פרטי התלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
תביעה לתשלום חוב נושא התלונה:
אזור הצפון אזור:
דרך יצחק רבין 33, גבעתיים כתובת:
תיאור הבעיה:
שלום רב ב 11/1/12 פניתי עם אחותי סברין לחברת פלאפון על מנת להיביר את הקו שהיה על שם אבי ז״ל לשמי קקו איזי.. כשבדיוק שבוע לפני כן אבי נפטר, באותו יום נמסר לי ע״י הנציגה שעלות המעבר לאיזי הינה 200 שח ושזה יגבה מחשבון אחותי סברין, חתמה סברין על הוראת קבע וחתמה על מעבר לאיזי לפי טענת הנציגה מכיוון שאנו לא רואים את הטופס והטופס הינו במחשב, איך שיצאנו מפלאפון ישר פנינו לחברת סלקום ובקשנו לנייד את המס שהיה בפלאפון לשמי בחברת סלקום, וכך היה..
בחודש יולי השנה אני מקבלת מכתב על דרישה לתשלום חוב בחברת פלאפון, כאשר פניתי אליהם לקח להם יותר מחודש על מנת לספק לי תשובה מאיפה החוב מגיע, ובסוף מסתבר שאותה נמיגה החליטה להעביר מכשיר מסויים משפ אבי ז״ל לשם סברין בלי לידע אותנו ובכלל גם עם תוכנית, לאחר הרבה ויכוחים במשרד עורכי הדין דיברתי עם אחת בשם יערה שעלתה על העניין פנתה לפלאפון והגיעו להסכם שאני אחזיר את המכשיר לחברת פלאפון ואשלם רק 214 שח על ניסיונות גביה בשחשבון והחזרים, ואז הייתה לי תאונת עבודה ולא עניתי לטלפונים של משרד עורכי הדין, לאחר שהתאוששתי מהתאונה פניתי טלפונית אליהם וזה היה לפני ראש השנה ונמסר לי כי החוב קפץ ל 2700 שח וזה בידיעה שהחזרתי את המכשיר, כאשר שאלתי מאיזה סיבה נמסר לי כי לא עמדתי בהסדר ולא שילמתי את החוב.. ביקשתי ממשרד עורכי הדין כן לבדוק את העניין ןלנסות להגיע לסכום יותר ריאלי ובמשך חודש וחצי הייתי מתקשרת פעמיים בשבוע ותמיד מקבלת תשובה שעדיין חברת פלאפון לא החזירה תשובה, עד שלפני שבוע נמסר לי שחברת פחאפון דורשת 1500+החזר מכשיר, כשאני כבר החזרתי מכשיר בחודש אוגוסט, כאשר פניתי לפלאפון לקבל תשובה לא ידעו למסור לי, והפנו אותי לעורך דין, וכאשר פניתי, קיבלתי יחס מגעיל ביותר שאותה יערה לא הסכימה לתת לי לדבר וטענה ש״לנבוח גם היא יודעת״ ומסרה לי שהחוב מורכב מהוצאות משפטיות ושכר טרחה של העורך דין.. אני חושבת שלכל דבר יש גבול, ואני לא מוכנה לשלם את הסכום שמבקשים אפילו אם זה יגיע להוצלפ אני מוכנה ללכת לבית משפט לתביעות קטנות ואלים על שלי, ולא אשלם על משהו שמלכתחילה לא ביקשתי..
משרד עורך דין שמכבד את עצמו יכול לנסות לשלוח מכתב ליצור קשר גם עם גורמים אחרים ששייכים לי או קשורים אלי, וכמון שלא לומר לי ״לנבוח גם אני יודעת״.. ולבקש על סכום של 214 שח הוצאות על סך 1250 שח אני חושבת שזה הגבול..
אשמח לקבל תשובות לפני המשך טיפול
עלבון, עוגמת נפש ו סוג הנזק :
לשלם את הקרן 214 וגג לשלם עוד 300 שח שכר טרחה והוצאות פתרון נדרש :

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה