פרטי התלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חיוב מוגזם ביותר של למעלה מ 15,000 ש"ח עבור חריגה מחבילת גלישה נושא התלונה:
‏יום רביעי ‏10 ‏אוקטובר ‏2012 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
דרך יצחק רבין 33, גבעתיים כתובת:
תיאור הבעיה:
שמי דוד והייתי מנויי ל 4 מכשירי אייפון בחברת פלאפון שלי אשתי ו2 ילדיי. הייתי לקוח ותיק בפלאפון במשך מספר שנים. לפני כשנה המליצו לי מחברת פלאפון לקבל את החשבוניות שלהם ישירות למייל שלי על מנת לחסוך נייר ולעזור לאיכות הסביבה. הסכמתי. היום אני יודע שכך אלפי לקוחות של פלאפון לא רואים את החשבון החודשי דבר המאפשר לחברה לעשות ככל העולה על רוחה . לעניין.
בחודש ספטמבר 2012 חוייב הטלפון של בני על חריגה מחבילת גלישה בסך דמיוני של 4,359.15 ש"ח. הטלפון שלי בחודש זה חוייב על חריגה בסכום של 1,766 ש"ח.
בחודש אוקטובר חוייב הטלפון שלי בסך של 1,041 שח על חריגה. בחודש נומבר הם הגדילו לעשות וחייבו את הטלפון שלי בסך של 6,508.64 ש"ח בגין חריגה מחבילת גלישה !!!
סה"כ הם גבו ממני סכום של 13,675 ש,ח(15,862 כולל מע"מ)עבור חריגה מחבילת גלישה במשך 3 חודשים. אני רוצה לציין כי לא הייתי מודע לכך עקב כך שלא ראיתי את חשבוניות חברת פלאפון.בנוסף לכך עליי לציין שהחשבונות ששילמתי היו גבוהים הרבה יותר והסכומים שציינתי כאן הם רק עבור החריגה מחבילת הגלישה.מאז אמצע השבוע אינני יודע את עצמי, אין לי יום ולילה מרוב עגמת נפש ואוזלת ידי.
עליי לציין שמחיר מרכיב חבילת הגלישה בפלאפון הינו כ-49 ש"ח. כלומר אם חרגתי כ-4 פעמים מחבילת הגלישה,גם אם פלאפון היו מחייבים אותי פי 3 יותר הייתי צריך לקבל חשבון נוסף של 600 ש,ח יותר. אבל הם חייבו אותי ב.............13,675 ש"ח יותר(שלוש עשרה אלף שש מאות שבעים וחמש ).זהו שוד לאור היום ללא בושה.חברת פלאפון מכניסה יד ארוכה וגסה לכיסו של האזרח הקטן ,ולוקחת ככל העולה על רוחה. אין שום קשר בין מחיר השירות שנצרך-גלישה של מספר גיגה בייטים עודפים-לבין החיוב העצום שחויבתי.
אני מבקש את עזרתכם בדחיפות...
כספי סוג הנזק :
החזר כספי של כל הסכומים שנגבו ממני שלא כשורה וללא שום קשר למציאות פתרון נדרש :

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה