פרטי התלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שירות מזלזל ולא אמין, הבטחות שווא ושקרים נושא התלונה:
אסיף רינה שם/כינוי:
‏יום רביעי ‏13 ‏פברואר ‏2013 תאריך האירוע:
אזור ירושלים אזור:
דרך יצחק רבין 33, גבעתיים כתובת:
תיאור הבעיה:
לפני כשבועיים הגיע לביתי סוכן של חברת פלאפון ושכנע אותי לעבור מחברת סלקום לחברת פלאפון. אני מנויה עסקית ויש ברשותי שלושה קווים. הסוכן דויד שהיה מלא בהבטחות, סיכם איתי שתוך שלושה ימים אקבל דיבורית ובתוך 5 ימים יגיע לביתו של בני המתגורר בצפון ויתן לו באופן אישי וידני את כרטיס הסים. השיחה וההסכם מוקלטים.
במהלך השבועיים האחרונים, פניתי מספר רב של פעמים לדויד באופנים שונים (שיחות ומסרונים), דויד לא ענה לפניותיי ולא התייחס. הדיבורית לא הגיע אלי והחמור מכל, בני נותר מנותק מהחברה הקודמת וללא כרטיס סים חדש, כלומר הוא ללא תקשורת כבר יומיים.
ביומיים האלה, הייתי בקשר גם עם דוי וגם עם המנהל שלו גיל, שניהם הבטיחו שהסים בדרך לבני והשליח כבר צריך להגיע... דבר שהסתבר כשקר מוחלט!! בני נשאר בבית לקבל את הסים, איבד זמן יקר של ימי עבודה ונותר ללא תקשורת, כאשר הפלאפון מהווה כלי עבודה עבורו.
אני דורשת לטפל בשני עניינים אלה וכמו כן, מבקשת לשוחח עם מנהל בכיר בחברה. אני משוכנעת שלמנכ"ל פלאפון השיחה איתי תהיה חשובה ומועילה בעבורו. חשוב שידע כיצד הדברים מתנהלים בחברה אותה הוא ממנכ"ל וישכיל לעשות בדק בית ולהפיק לקחים, כי הרי הוא מפרסם את איכות השירות שהחברה נותנת. עוגמת הנפש שנגרמה לי ולמשפחתי אינה ניתנת לתיאור במילים. אני מתוסכלת וברוב יאושי פונה דרך אתר זה.
כל הרשימה נכונה סוג הנזק :
תיאום התקנת דיבורית באפן מיידי והעברת כרטיס סים לבני לאלתר. פתרון נדרש :

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה