פרטי התלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אי ביצוע התנתקות חרף בקשות חוזרות ונישנות וכן פניות אלינו על חוב לא ברור iv נושא התלונה:
כהן דניאל שם/כינוי:
‏יום ראשון ‏10 ‏מרץ ‏2013 תאריך האירוע:
אזור הדרום אזור:
דרך יצחק רבין 33, גבעתיים כתובת:
אשדוד סניף חברה:
תיאור הבעיה:
לפני למעלה משלוש שנים הצטרפנו לחברת פלאפון בחוזה לשלוש שנים הכולל רכישת 5 מכשירים. ההתקשרות עם פלאפון נעשתה באמצעות משקי דן . הצטרפנו כתושבי מושב ניר גלים באמצעות איש הקשר מניר גלים מר אילן לוי-נציג המושב. ההסכם עליו חתמנו ביום 22.11.2009 בתום כשנתיים וחצי ביקשנו להתנתק מהחברה על ידי פנייה בכתב לאילן לוי.נאמר לנו על ידי אילן כי עלינו לסיים את החוזה עם פלאפון בתום 3 שנים עליהם התחייבנו אחרת נשלם קנס על יציאה מהתכנית בטרם סיומה. ואז אילן הציע לנו לשנות למסלול ממעטי דיבור כדי לסיים את 3 שנות התחייבות על פי ההסכם הראשון עם פלאפון כלומר למרות שלא השתמשנו בקווים.המשכנו לשלם עבור תכנית קודמת של 5 מכשירים מחודש 08.2012 ועד 22.12.2012 וחשוב להבהיר כי החוזה של ה-3 שנים הסתיים ביום 22.11.2012 ואנחנו שילמנו חודש נוסף.התחברנו לחברת פלאפון באופן עצמאי ולא באמצעות אילן לוי ללא התחייבות לזמן מסויים. עם 5 קווים חדשים) למרות פניותנו החוזרות ונישנות באמצעות אילן לוי להתנתק לא קיבלנו כל אישור על ניתוק עד שביטלנו הוראת קבע.חשוב להדגיש כי ניסינו לפנות ישירות לפלאפון שם סירבו להתייחס אלינו ואמרו לנו רק דרך אילן לוי.מעבר לזה אילן לוי העביר לנו מסר שקיבל מפלאפון כי בזה שעברנו למסלול אחר (ממעטי דיבור) אנו מחוייבים לעוד שנה וחצי . לא ברור על מה חובתנו זו שהרי לא חתמנו על שום הסכם איתם וגם אילן לא ידע להסביר לנו על מה ולמה חובתנו זו לעוד שנה וחצי.
מאז מדי חודש אנו מקבלים הוראות תשלום על 5 מכשירים ולא ברור לנו על מה ההוראות לתשלום. אנו מבחינתנו ביקשנו לנתק כל התקשרות עם חברת פלאפון ולדעת שאין לנו כל קשר וכל חוב ולא מצליחים לקבל אישור סופי ומוחלט על הניתוק מהחברה.
יש לנו חשש כי בבא היום נקבל מהם תביעה כלשהי על לא עוול בכפנו.
בסך הכל אנו רוצים שקט נפשי נקי מחובות שאינם לנו.אנו מבקשים את עזרתכם לקבל אישור מוחלט על סיום ההתקשרות שלנו עם חברת פלאפון ומחיקת החובות שהם לא שלנו.
להלן 5 המספרים שבגינם אנו פונים:
0528370972
0525318806
0528085746
0528085748
0528085749
כספי +עלבון+בזבוז זמן סוג הנזק :
קבלת אישור על סיום כל התקשרות עם פלאפון ואישור שאין כל חוב כספי. פתרון נדרש :

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה