פרטי התלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
התנהלות לוקה בחסר של חברת פלאפון. נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
דרך יצחק רבין 33, גבעתיים כתובת:
תיאור הבעיה:
תלונה.

לפני מספר חודשים התברר כי יש לי חוב בחברת פלאפון עבור תשלום שלא כובד. למיטב הבנתי – חודש לאחר מכן אמור לרדת מחשבוני תשלום כפול עבור התשלום שלא ירד ובעבור התשלום שעתיד לרדת.
לאחר מכן לא שמתי לב להורדת התשלום אך גם מצד שני לא קיבלתי התראות מחברת הסלולר בין אם זה במכתבים/SMS /שיחת טלפון להסדר חוב כי ישנה בעיה בהורדת התשלום. המסקנה מכך כי הכל בסדר ומתנהל כשורה.
למעלה מחצי שנה קו הטלפון שלי מנותק איני מבין כ"כ גדול בענייני סלולר הבנתי כי הקו נותק עקב אי תשלום ולאחר שהוסדר נמנעתי מלחדש את הקו, אך לאחר תקופה החלטתי כי אני רוצה לפתוח בשנית את השיחות הנכנסות בקווי הטלפון הנמצאים ברשותי. יצרתי קשר עם חברת פלאפון והמענה האוטו' העביר אותי לשלוחה אשר מסבירה לי כי המנוי שלי נמצא בטיפול משפטי ע"י עו"ד אליהו מלך ונמסר לי מספר טלפון ליצירת קשר עמו.
ביתי מוריה אשר העברתי את הנושא לטיפולה כי איני מבין דבר בנושא, יצרה קשר עם משרד עו"ד ובו נתקלה באטימות ובחוסר כבוד ללקוח שבסך הכל רוצה הסבר למה שקרה ונתקל בתשובות ש- זה מה יש , שנשלחו מכתבים שלעולם לא הגיעו , דואר רשום - שלעולם לא נמסר , שיחות טלפון ל2 המנויים שרשומים על שמי לטלפון של ביתי ולטלפון שלי שמעולם לא התקבלו ולא נענו. לטענתם ניסו ליצור עמנו קשר מספר חודשים שמעניין שמכל החודשים שטוענים כי ניסו ליצור עמנו קשר לו פעם 1 לא הצליחו לתפוס אותי בטלפון ולהסביר לי את המצב שאני לא מבין איך הגעתי אליו.
תוך כדי ביתי מנסה למצוא את תגובת חברת פלאפון במתרחש שלהפתעתנו ידענו במקרה כי אני נמצא בטיפול משפטי כשרצינו לחבר את קווי הטלפון בשנית לשירות.
ביתי הצליחה לתפוס את מוקד השירות של חברת פלאפון ענה לה נציג בשם אמיר ממוקד שנמצא בבאר שבע – שתשובות לשאלות שלה ממש לא היו לו .מדוע חברת פלאפון לא יצרה לקשר ליידע את הלקוח שלה? המנוי היה לפני העברה לטיפול משפטי / שיסדיר את החוב שקיים בחברה או לחליפין מכתבים בדואר רשום שמיידעים את הלקוח כי עומדים לנקוט נגדו הליכים משפטים דברים שמעולם לא היו ולא נבראו. זוהי לא התנהלות של חברה גדולה אשר יודעת לפאר את שמה והשירות שלה שואף ל0 ולחוסר הוגנות מול הלקוחות שלה. לאחר אי קבלת תשובות מנציג השירות ביתי ביקשה לדבר עם מנהל וקיבלה תשובה של : "אין מנהל".
בפועל אין דבר כזה אין מנהל בתור לקוחה זכותה לקבל מנהל בכל שלב בו נרצה ותרגיש בכך!.
ביתי העלתה התנגדות מול נציג והסבירה כי אין דבר כזה שאין מנהל זכותה לקבל מנהל לאחר התעקשות של הנציג לא להעביר את השיחה למנהל אמר שיבדוק לה זאת ונמסר לנציג כי אינה מעוניינת לקבל שיחת מנהל מאחמ"ש/בכיר שנותן מענה לנציגים/מנהל צוות אלא ממנהל מוקד!!! שיסביר את אופן ההתנהלות של החברה כלפיי מא - ת ושייתן לה תשובות להתנהלות לוקה בחסר. הנציג אמר לה כי מנהל יחזור אליה ביום שלמחרת שכמובן ששיחת מנהל היא לא קיבלה עד היום. עוד דרך יפה לזלזל בלקוח.
לאחר קבלת כתב התביעה שעוה"ד הואיל בטובו לשלוח עם שליח שמעניין שאת המכתב הזה כן קיבלתי ביתי יצרה קשר עם נציגה בשם עדי אשר טענה בעצמה כי היא ניסתה מלא פעמים ליצור קשר ופעם אחת ענתה לה ילדה קטנה וכי לא יכלה למסור לה מידע בהיותה קטינה ביקשה ממנה את המספר של אביה וזהו בטלפון שנמסר שזהו הטלפון שלי לא קיבלתי שיחה 1 או ניסיון לשיחות חוזרות ממשרד עו"ד ומעדי עצמה. עדי טוענת כי זה לא תפקידה לרדוף אחריי בכדיי ליידע אותי כי הטיפול הועבר להוצאה לפועל ופשוט העבירה את התיק להוצאה לפועל ללא ידיעתייי!!!!
זהי בושה שאין כדוגמתה!! להתנער העיקר להגיד יצרתי קשר מספר חודשים ופעם אחת לא להצליח לתפוס אותי בטלפון אחרי כ"כ הרבה ניסיונות נשמע תמוהה לחלוטין. הריי מי אנחנו הלקוחות בורג קטן במערכת שאפילו לא רואים אותו רומסים אותו ולא מותירים לו ברירה אלא לשלם חוב על סך 7127 ₪ ולחייב אותי בהוצאות שלא ידעתי עלייהם מעולםםםםםם!!! פשוט ביזיון אין פלא שמדינתנו מתנהלת בצורה מופקרת כי אין מי שיפקח על החברות הגדולות אשר עושות בנו הלקוחות מה שהן רוצות ובסופו של דבר תמיד יש תסעיפים הקטנים שמגנים עלייהם ואני האזרח הפשוט ולא מבין מי יגן עליי?? ברור שאף אחד ולא יותירו לי ברירה אלא לשלם חוב שחצי ממנו אני לא אמור לשלם ולקחת את הכסף שאמור להיות אוכל לילדים שלי למקום שבכלל הוא לא היה אמור להגיע מלכתחילה.
עוגמת נפש סוג הנזק :
פיצוי הולם והסבר לכל ההתנהלות הלקויה. פתרון נדרש :

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה