פרטי התלונה

תלונות Pelephone (פלאפון)

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
עיסקה על בסיס שקר ומירמה נושא התלונה:
עמר נטלי שם/כינוי:
אזור השרון אזור:
תיאור הבעיה:
שמי נטלי וביום רביעי האחרון 10.4.13 הגעתי למוקד שירות לקוחות פלאפון שבקניון רננים בכדי לשים את האייפון שלי בתיקון. הנציג שראה את השימושים האחרונים שלי (כביכול) הציע לי הטבה שמגיעה רק ללקוחות נבחרים. כיום לטענתו ממוצע החשבוניות שלי לחצי שנה האחרונה עומד על 230 שקלים ובהפרש של 20 שקלים אוכל לקבל אייפון 5. הופתעתי מאחר והיה זכור לי כי החשבוניות שלי עומדות על סך של 190 שקלים בחודש אך מאחר והוא ונציגה נוספת שהיתערבה התעקשו שהחשבוניות מולם התחלתי לפקפק בזיכרון שלי והסכמתי לעיסקה.
חזרתי הביתה, בדקתי את פירוט האשראי ונדהמתי לגלות כי החשבוניות שלי אכן עומדות על 190 שקלים לחודש וכי הנציגים בחברה שיקרו לי במצח נחושה. התקשרתי למוקד שירות לקוחות, גם בבדיקה שלהם עלה כי הממוצע חשבוניות שלי עומד על 200 שקלים ונאמר לי כי ניתן לבצע ביטול עיסקה עד 14 יום.
זאת אומרת שעלי להוסיף 50 שeלים כל חודש ולא 20 כמו שנאמר לי, פי 2 וחצי וכמובן שאם הייתי יודעת לא הייתי סוגרת את העיסקה.
אני ובעלי ניגשנו שוב למרכז שירות וביקשנו לבטל את העיסקה אך ניתקלנו בסירוב מאחר והישתמשתי כבר באייפון וכי מה עוד יכולתי לעשות, זה המכשיר היחיד שברשותי ובנוסף הסים של האייפון 5 לא ניתן להעברה למכשירים אחרים. אחרי ויכוח עם הנציג, הציע לי להגיע יום ראשון בשעה 15:00 מאחר ואז יהיה מנהל איזור ממנו יוכל לקבל אישור לבטל את העיסקה, לבדוק הקלטות וכד' חזרתי ואמרתי כי יהיה לי קשה עד בלתי אפשרי להגיע מאחר ואני עם שלושה ילדים קטנים שמסיימים מסגרות לימודיות בשעה 14:00 אך הנציג חזר ואמר כי זהו הזמן היחידי שנמצא מנהל איזור ואף הבטיח לקבל אותי ישר בלי להמתין בתור.
היום הפכתי עולמות והגעתי עם שלושת ילדיי למרכז השירות בשעה 14:45 פניתי לאותו נציג שאמר לי כי המנהל איזור איננו וכי מעולם לא אמר לי להגיע היום בשעה 15:00. בלי לבדוק ענה כי אין באפשרותו לבטל את העיסקה.
שקר אחרי שקר, זלזול בלקוח פשוט מקומם!!!

Pelephone (פלאפון) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה