פרטי התלונה

תלונות Lenovo

תלונות עוד בחנויות מחשבים

תלונות מחשבים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
מחשב תחת אחריות לא תוקן. לנובו ישראל מתנערת מאחריות נושא התלונה:
‏יום שני ‏10 ‏פברואר ‏2014 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
35, Efal st. Kiryat Arie כתובת:
ישראל סניף חברה:
תיאור הבעיה:
ברצוני להתלונן על שירות לקוחות מזלזל ומחפיר אותו קיבלתי מחברת לנובו – Lenovo ממנה לא ארכוש יותר מחשב לעולם וגם לא אמליץ לאיש ממכרי וחבריי לרכוש מחשב. להלן תקציר החודשיים האחרונים:

המחשב: מדובר במחשב חדש לחלוטין, תחת אחריות היצרן, בעל המפרט הטכני הגבוהה ביותר אותו ניתן להשיג היום בשוק (מעבד i7 דור רביעי, כונן SSD היברידי וכו').

הבעיה: המחשב הפסיק לזהות את המטען, וכתוצאה מכך להטעין את הסוללה. בתחילה הופיעה הודעה "Plugged in, not charging" ולאחר הביקור הראשון של המחשב במעבדה המצב החמיר לאי-זיהוי מוחלט של המטען.

הטיפול: חלפו חודשיים שאני ללא מחשב!!! 5 קריאות טיפול נפתחו ו3- ביקורים במעבדה (ארוכים מאוד – כל ביקור מעל שבועיים). הוחלפה סוללה פעמיים, הוחלף המטען פעם אחת אך הבעיה לא נפתרה. לפני יומיים, לאחר 10 ימים שהמחשב נמצא במעבדה החיצונית של לנובו "לבדיקה" קיבלתי טלפון מפתיע מאוד: "לא ניתן לטפל במחשב ולהחליף לו חלקים, מאחר והמחשב נרכש בארה"ב". כך סתם לפתע, אחרי שחודשיים המחשב טופל והוחלפו לו חלקים – זורקים את ההתמודדות על הלקוח.

הדרך: שעות רבות ועשרות שיחות טלפון עם נציגי שירות גסי רוח שלא היו מוכנים להעביר אותי למנהל ממונה בשום מחיר: "אין אף אחד מעליי/ המנהל לא מדבר ישירות עם אנשים". חוסר תקשורת עם המעבדה החיצונית – "הם לא מדברים עם לקוחות" וניסיון נואש לקבל שירות עבור המוצר התקול שרכשתי מחברת לנובו ואשר נמצא כאמור תחת אחריות בינלאומית (למען הסר ספק, נושא האחריות נבדק ואומת ישירות מול לנובו העולמית- בארה"ב).

הדרישה: החזר כספי מלא כנגד הצגת חשבונית קנייה (המחשב נרכש באתר לנובו הרישמי Lenovo.com). איני מעוניין בניסיונות תיקונים נוספים וכושלים, בסחבת ובהתנהלת החובבנית והמזלזלת, ממנה סבלתי מספיק כבר חודשיים ימים! לכן, איני מעוניין בשום פתרון לרבות מחשב חדש מתוצרת לנובו אלא רק בהחזר כספי מלא.

בזבוז זמן וקבלת שירות מחפיר סוג הנזק :
החזר כספי מלא כנגד הצגת חשבונית קנייה פתרון נדרש :

Lenovo שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה