פרטי התלונה

תלונות ארקיע

תלונות חברות תעופה

תלונות תחבורה ותעופה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שרות רע וחוסר התייחסות מצד החברה. נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
הנדון: טיסת ארקיע מברלין לתל אביב 04/09
בתאריך הנ"ל חזרנו בטיסת ארקיע מברלין לתל אביב.
לפני הכל ברצוני להבהיר מספר דברים, מכתב זה נכתב תוך כדי הבנה ברורה כי הנוסע ישראלי, הוא בין הלקוחות הבעייתים ביותר בלשון ההמעטה וכל "חוויה" אשר חווים דיילי ארקיע וכל סופרלטיב אשר ניתן להאמר על הנוסע הישראלי יקטנו לעומת המצב הקשה בפועל.
לאחר שהדבר הובהר ברצוני לשתף אותך במאורעות אמש.
לאחר עיכוב של כשעתיים החלה העליה למטוס, בכניסה למטוס עמדו שניים (ואם הייתי יורד לרמתם הייתי קורא להם בעדינות הראויה זוג בהמות) דייל בשם טום והדייל "הראשי" לוי בני אם אינני טועה.
מעולם, מעולם בכל טיסתי הרבות ברחבי העולם, מעולם, לא נתקלתי במחזה כה הזוי אשר מתאים יותר לסרט מתיחות מהזן הנחות ביותר בו הנ"ל וכל הנוסעים מככבים בו בעל כורחם.
כאשר נכנסו למטוס הצגנו את כרטיסי העליה למטוס שלנו למר לוי, תוך שניה חטפנו פרץ צווחות וצרחות בהמתיות על ידו, שבו הוא "הסביר לנו" בעודנו עומדים בכניסה למטוס כי "אנחנו יושבים ביציאת חרום ואנחנו צריכים לשים את התיקים שלנו מעל הראש!!!" ההלם שעל פנינו ניכר במשך זמן רב לאחר מכן.....
שוב, אנו עומדים בפתח המטוס עוד לא נכנסנו כלל למטוס, עוד לא התיישבנו והנ"ל צורח עלינו בצרחות של אדם אשר מקומו אינו ראוי בין בני תרבות אלא ככל הנראה במחלקה הסגורה של מוסד סגור הראוי למצבו.
לאחר שנשלמה העליה למטוס של כל הנוסעים הסתבר כי מאחר והיה עיכוב, הופסד נתיב הטיסה שלנו ועלינו לחכות כ 40 דקות לאישור המראה חדש.
ההמתנה תעשה בעודנו ישובים במקומותינו לאחר המתנה של כשעתיים לעליה למטוס באולם סגור ללא שרותים.
אחד הנוסעים המבוגרים ביקש את רשותו לגשת לשרותים מפני שלא יכול היה להתאפק עוד ושוב חזרה על עצמה הסצינה ההזויה, החולנית והמופרעת שבו הנ"ל צורח ומשתולל כאחרון המופרעים על אותו נוסע.
במהלך כל הטיסה הנ"ל דיבר לכלל הנוסעים ולא חשוב מה הייתה הסיטואציה, (ובחלק מהסיטואציות הנני מפנה אותך לסעיף הראשון במכתבי, הנ"ל אכן צדק אולם הגישה, הגישה...) בצורה בוטה, גסה, חצופה, בהמתית אשר שכמותה לא ניתן למצוא אף לא בשוק.
קצרה היריעה מלהכיל את כל חוויות הטיסה של אמש ומניסיוני עם ארקיע, זמני בוזבז לשווא מכיוון שכל נושא שרות הלקוחות בארקיע כלל לא קיים.
אין אני מסיים את מכתבי זה כנהוג בצמד המילים "בכבוד רב", מפני שאתה, והחברה אשר אתה עומד בראשה לא ראויים לכל כבוד כלל וייקר. ההפך הוא הנכון.
עוגמת נפש סוג הנזק :
התנצלות. פתרון נדרש :

ארקיע שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה