פרטי התלונה

תלונות ארקיע

תלונות חברות תעופה

תלונות תחבורה ותעופה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שירות מתחת לכל ביקורת, הטעיה וחוצפה נושא התלונה:
אזור השרון אזור:
תיאור הבעיה:
1. ביום 19.2.13 יצרנו קשר עם נציגתכם בשם לימור וזאת על מנת לסגור חופשה בהתאם לפרטים שנצפו באתר האינטרנט , חופשה באילת במלון לאונרדו פריוויליג' + טיסות בתאריכים 21.2.13- 24.2.13 , הטיסות נקבעו לשעות 17:15 משדה דב לאילת ובשעה 17:00 מאילת לשדה דב.
2. נציגת השירות , לימור שהיתה אדיבה אמרה ששעת הצ'ק אווט (עזיבת המלון) ביום 24.2.13 הינה בשעה 13:00 כמו כן ציינה כי תבקש בנוסף להאריך את העזיבה עד השעה 15:00 . בנוסף ציינה שתבקש לשדרג את חדרינו לחדר הפונה לבריכה.
3. שמחים ותמי לב יצאנו לחופשתינו , בהגעתנו למלון אכן נתקבל חדר הפונה לבריכה, בבדיקה שנעשתה מול המלון נטען שלא הגיעה כל בקשה לצ'ק אווט מאוחר , וכן שעת העזיבה הינה השעה 11:00 ועל כן נתבקשנו לדאוג לכך מול חברת ארקיע (שעימם סגרנו את כלל העיסקה מלון + טיסות)
4. עוד באותו היום התקשרנו לחברת ארקיע , למוקד אליו יצרנו קשר בתחילה על מנת לסגור את העסקה, נציג בשם אסף ענה שככל הנראה הנציגה טעתה, ואחר התעקשות כי נבקש שכל מה שהובטח יתקיים , נכון היה להעביר אלינו את מנהל הצוות בשם "לורן".
5. לורן היה לא אדיב בלשון המעטה וחזר שוב ושוב שככל הנראה אנחנו אלה שלא הבנו ושמדובר בשעה 11:00 ולא 13:00. חזר וטען שהארכת מועד השהיה כרוך בעלות של 150 ₪ ואין כל סיבה שהוא יספוג עלות זו , אף אם הנציגה טענה . לבסוף החליט להעביר לידינו מספר טלפון של שירות לקוחות שנתברר לאחר מכן כמספר פקס , וגם המליץ שנתקשר לדבר עם לימור עצמה ביום א' , כי הוא כמנהלה לא מתכוון לקחת אחריות.
6. מופתעים מתשובותיו של לורן , ותוך התעקשות על קבלת פיתרון מיידי ולא להמתין לשיחה עם לימור ביום א' (שכן הוא מנהל שלה, מדוע שלא יקח אחריות?) כאשר אין הוא נכון לעזור , במפתיע מנתק לורן את הטלפון.
7. לאחר המתנה של מספר דקות אולי לורן שאמור ליצג את חברתכם כאחראי יצור עימנו קשר, לא נוצר כל קשר, ואנו תוך כדי ארוחת הערב טורחים להתקשר שוב אל המוקד, שם עונה נציגה בשם בלהה, דרשנו ממנה את לורן שוב. לאחר המתנה קלה חזרה בלהה עם התשובה להלן: "לורן בשיחת טלפון כרגע , ואחר כך חייב לצאת הביתה הוא לא יכל לדבר איתכם". שהסברתי לה ששוחחתי איתו והשיחה נותקה נתקלנו עדיין בסירוב ובטענה שאין אחראי במוקד ואין מה לעשות!!
8. לאחר קבלת שירות שכזה, החלטנו שחברת ארקיע לא תהרוס לנו את החופשה, כמובן שהיחס המזלזל מצד הנציגים העיב את הערב, החלטנו לשלוח בפייסבוק בקשה שיצרו איתנו קשר על מנת שלא נבזבז את זמנינו .
9. ביום שישי 22.2.13 יצר עימינו נציג בשם שרון , שרון היה אדיב וניסה לשכנע את המלון לצ'ק אווט מאוחר וקיבל אישור עד השעה 12:00 אולם לא כפי שסוכם ביננו ולבין חברתכם. כשביקשנו עצה מה ניתן לעשות הצעתו היתה לתבוע את לימור נציגתכם באופן אישי , דבר שהעלה פליאה רבה!! חברה כמו ארקיע אינה מסוגלת לקחת אחריות על טעות שמבצעת נציגה בעלות של 150 שקל וגורמת עוגמת נפש רבה לנופשים!!!
10. שרון הבטיח שנציג מטעמכם יחזור אלינו , מישהו בכיר יותר שידע לתת לנו פתרונות , כמובן שעד עצם כתיבת שורות אלה, אין אף נציג שחזר .
11. מעבר לעוגמת הנפש בגין עזיבת החדר המוקדמת , עוגמת הנפש הגדולה ביותר היא השירות אותו קיבלנו , היחס שקיבלנו מלורן שאמור להיות מנהל במוקד הטלפוני, היה מתחת לכל ביקורת וגרם לנו לביזבוז שעות רבות בשיחות הטלפון עמכם בזמן חופשתינו!
12. אנו כאנשים בוגרים מבינים שיש טעויות במערכת גדולה , ושלימור אולי טעתה אך כידוע לכם על פי החוק על חברה לקחת אחריות על הפרטים שניתנו.
13. כלל ההתנהלות של חברתכם למותר לציין גרמה לנו לטעם נפגם בחופשתינו , לביזבוז שעות רבות של שיחות טלפון עם נציגים לא מיומנים ושבכלל לא מעוניינים לעזור.
14. אנו פונים אליכם בתקווה לקבל מענה מפורט לכל הטענות המפורטות לעיל ושומרים לעצמינו את האפשרות לפעול בכל דרך הנראית לנו .
עלבון סוג הנזק :
כספי פתרון נדרש :

ארקיע שירות לקוחות

, תגובה:
שירות לקוחות שם ותפקיד:
מטבע הדברים, מאחר שהמלון אינו יכול להתחייב מראש כי יוכל להיעתר לבקשות מיוחדות, גם ארקיע איננה מתחייבת על כך בפני הלקוחות. לא ניתן להתנות מראש ביצוע הזמנה בבקשות מסוג זה.
הלקוחות שודרגוללא כל תשלום נוסף לחדר הפונה לבריכה אולם בית המלון לא יכול היה להיעתר לבקשתם לעזיבה מאוחרת.

תגובה:
תשובה נשלחה ללקוחה בדואר פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה