פרטי התלונה

תלונות דור אלון אנרגיה בישראל

תלונות דלק וגז

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
תעריף מוגזם בספידומט נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
שלום רב. 
לפני כשמונה וחצי חודשים התחלתי לתדלק סולר באמצעות ספידומט לרכבי. 
כאשר בעלי דיבר עם שרות הלקוחות בזמנו, נתנה לו המוקדנית להבין כי נשלם 7 שקלים לליטר. לפני כשבוע, אמנם באיחור של 8 חודשים, עלה בי החשש כי אני משלמת מעל 7 שח לליטר. כאשר התקשרתי למוקד דור אלון התברר לי כי אני מקבלת הנחה של 6.70 אג׳ על מחיר המחירון של דור אלון שהוא, מסתבר, מעל 14 שח, כך שיוצא שאני משלמת כ8.50 שח עבור ליטר סולר. אמרתי למוקדנית שלבעלי הובטח בזמנו שנשלם 7 שח לליטר והיא אמרה שזה לא יכול להיות. כשאמרתי לה שזה לא ייתכן שאני משלמת 8.50 שח לליטר כאשר במרבית התחנות המחיר נע בין 7.30 ל7.50 שח והיא אמרה שתבדוק מה ניתן לעשות. אחרי כשעה היא חזרה אלי ואמרה שהם מוכנים להגדיל לי את ההנחה כך שאשלם ״רק״ 8 שח לליטר ולהחזיר לי את ההפרש חודשיים אחורה. הסברתי לה שאני עדיין לא מבינה היכן הייתרון שלי בתור מחזיקת כרטיס ספידומט אם אני משלמת הרבה יותר. היא התווכחה איתי שהמחיר הוא גבוה הרבה יותר בתחנות אחרות.  כשהבנתי שהשיחה לא מתקדמת לשום מקום הודיתי לה וניתקתי. 
אתמול עברתי במקרה ליד תחנת דור אלון בה אני מתדלקת  (ברח׳ לישנסקי פינת סחרוב בראשל״צ) וגיליתי לתדהמתי שהמחיר שלהם לליטר סולר הוא 7.34 שח.  
התקשרתי שוב לדור אלון וביקשתי לדבר עם מנהל שיסביר לי כיצד ייתכן שבמשך 8 חודשים גבו לי מעל שקל יותר לליטר. המוקדנית שוב התווכחה איתי על המחירים כאשר אני מסבירה לה שבסניף שלהם, לא של מתחרים, גובים הרבה פחות ממה שהם גובים לי. אחרי מספר פעמים בהן אמרה לי להמתין היא הודיעה לי שהמנהל שלה בישיבה ושיחזור אלי מיד. כמובן שאיש לא חזר אלי. 
אני מתכוונת להמשיך ולהתקשר אליהם על מנת לקבל תשובות ו/או החזר על כל הכסף ש(בתחושה שלי) לקחו ממני במרמה אך אודה לכם מאד אם תוכלו לעזור לי בנושא, לא רק למעני אלא למען לקוחת נוספים שאני מאמינה שמשלמים אותם סכומים כמוני ולא מודעים לכך. 
תודה רבה. 
נירית.  
כספי סוג הנזק :
החזר כספי, הסבר מהחברה ויידוע הציבור. פתרון נדרש :

דור אלון אנרגיה בישראל שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה