פרטי התלונה

תלונות האוניברסיטה העברית

תלונות מוסדות לימוד

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
מקומות חנייה נושא התלונה:
‏יום שני ‏14 ‏נובמבר ‏2005 תאריך האירוע:
אזור ירושלים אזור:
תיאור הבעיה:
שלום רב שמי אשר סופן אני סטודנט באוניברסיטה העברית ומרוחק ממנה עשר דקות נסיעה כמו כל סטודנט הגון בתחילת השנה רכשתי תו חנייה אך אם חשבתם שרכשתם לכם שקט באם קניתם אחד כזה טעות בידיכם העברית מקצה כ 500 מקומות חנייה אבל מוכרת כל שנה כאלף תווי חנייה על אלף כלי הרכב שפוקדים אותה מדי יום. ובשבוע שעבר הגעתי כבכל בוקר ללימודיי כרגיל לא מצאתי חנייה מצאתי מדרכה זניחה שחתול לא עובר בה וחניתי עליה. רבע שעה לאחר מכן מצפוני ייסר אותי וחזרתי להזיז את רכבי כשחזרתי הנייר המפורסם קישט את חלוני וראיתי את הפקח בהמשך הרחוב ממשיך לחלק דוחות לעוד פראיירים כמוני שרכשו תו חנייה . 500 ש"ח דוח 500!!! לא עזרו תחנוניי הוא סירב לבטל את הדוח. תלונתי הניא כלפי עיריית ירושלים שמודעת לכך שכל מי שחונה מסביב לאוני' הוא סטודנט ואי אפשר לחלק קנסות באופן שרירותי בסכומים כאלה אני מסכים שלא נהגתי כשורה אבל מאה שח מספיקים. אך תלונה חריפה יותר היא כלפי האוני' שמוכרת אלף תווים לחמש מאות מקומות חנייה . יום טוב לכולם
כספי סוג הנזק :

האוניברסיטה העברית שירות לקוחות

, תגובה:
אורית סוליציאנו, דוברת שם ותפקיד:
האוניברסיטה העברית משקיעה בחנייה מוסדרת בטיחותית ונוחה לטובת ציבור הסטודנטים. בקמפוס הר הצופים יש כ-1,100 מקומות חנייה סביב הקמפוס ולא 500כפי שטען הסטודנט.
מאחר שלאוניברסיטה מגיעים בכל יום סטודנטים, עובדים ומבקרים רבים, רכישת כרטיס חנייה שנתי (במחיר סמלי של 500 ₪) אינה מבטיחה מקום חנייה פנוי בכל שעה משעות היום.
למי שאינו מעוניין ברכישת כרטיס חנייה שנתי מוצעת חלופה של תשלום במדחנים. גם כאן, כמו בכל מקום חנייה ציבורי, אי אפשר להבטיח מקום פנוי.
בכל מקרה, טענות בדבר גובה הקנס יש להפנות לעיריית ירושלים.
תגובה:
ראו לעיל. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה