פרטי התלונה

תלונות מטרודן באר שבע

תלונות אוטובוסים

תלונות תחבורה ותעופה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
נהג שסירב לעלות אותי לאוטובוס נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏02 ‏דצמבר ‏2010 תאריך האירוע:
אזור הדרום אזור:
תחנה מרכזית באר שבע כתובת:
מטרודן סניף חברה:
תיאור הבעיה:
ביום חמישי בתאריך 2.12.10 ירדתי מקו 31 בתחנה מרכזית ,הייתי בדרכי למורה הפרטית ובדיוק כשירדתי בתחנה ראיתי את קו 3 נמצא בתחנה שלו .
השעה הייתה 16:28 ,והנהג בדיוק סגר את דלת האוטובוס אך עדיין לא החל בנסיעתו.
עוד לפני שהתחיל לנסוע ,עברתי מול האוטובוס ונקשתי על הדלת בכדי שהנהג יפתח ויעלה אותי (הייתי בטוחה שמן הסתם הנהג יפתח את הדלת לאחר שראה אותי ולאחר שאפילו לא התחיל לנסוע,כך עושים כל הנהגים ומן הראוי שגם הוא היה נוהג כך) אך הנהג פתח את הדלת ולא בכדי לעלות אותי - אלא בכדי להעביר לי שיעור בחינוך ואמר לי בתוקף "פעם הבאה את תלמדי לעלות על אוטובוסים גברת" טרק לי את הדלת בפנים ונסע במהירות .
הנהג התנהג בגסות רוח ,הוא יכל לעלות אותי בקלות ,אך במקום זאת הוא בחר להתחכם ופתח לי את הדלת במיוחד בשביל להגיד לי את זה. אני כמעט שמתי את הרגל שלי באוטובוס אך למרבה המזל לא הספקתי כי הוא טרק את הדלת מהר מידי.

התקשרתי לחברת מטרודן בכדי להתלונן עליו ,לאחר שאיחרתי גם בגללו למורה שלי ב-20 ד"ק. המזכירה אמרה שהעיניין יטופל ,ולאחר כמה ימים הדבר היחידי שהודיעו לי זה "שנזפו בנהג וזו אכן היתה התנהגות לא נאותה אבל יש חוק שאומר שכאשר דלתות האוטובוס סגורות לנהג מותר להתעלם מהנוסעים שאינם בתחנה ".
לא רק שאני כן באתי לתחנה ,אבל כל הנהגים שרואים שיש נוסעים אחרונים ברגע האחרון פותחים את הדלתות ,זאת התנהגות אנושית ואמנם לפי החוק מותר לו לא לעלות אותי ,אבל הנהג התנהג בחוצפה ובזילזול ,הוא צחק ואמר לי ש"אני אלמד לעלות לאוטובוסים" וצחק לעצמו והמשיך לנסוע. אם הוא באמת רצה לנהוג לפי החוק ובכל זאת לא לעלות אותי הוא יכל פשוט לא לעצור ולפתוח את הדלת ולהמשיך בדרכו ,או שלפתוח את הדלת ולהגיד לי "ילדה אני לא יכול לעלות אותך ,זה לפי החוק" ולא לנסות לחנך אותי ולהגיד לי משפטים מתחצפים בעזות מצח כשהוא מצחקק לעצמו .
העיניין לא באמת טופל! הנהג ימשיך לנהוג ככה ואני שולחת את התלונה הזאת בתקווה שיאמר משהו אחר לנהג מאשר נזיפה שלא תזיז לו .
הנהג גרם לי גם לעלבון וגם לבזבוז זמן.
עלבון ובזבוז זמן בעת ובעונה אחת סוג הנזק :

מטרודן באר שבע שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה