פרטי התלונה

תלונות מטרודן באר שבע

תלונות אוטובוסים

תלונות תחבורה ותעופה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
קו 32 תחנה מרכזית מחנה נתן הלוך ושוב נושא התלונה:
אזור הדרום אזור:
תיאור הבעיה:

שלום רב,

שמי אנה גרינברג ואני נגדת בצה״ל ומשרתת בבסיס מחנה נתן מזה כשנה. השימוש שלי בקו 32 הוא על בסיס יום יומי 5 ימים בשבוע כפעמיים ביום.

כאמור על בסיס יום יומי אני עולה בשעות הבוקר 8:10 ובשעות אחר הצהריים ב 16:50 ממחנה נתן. אלו הן שעות שיא של הקו, כפי שניתן לראות בתמונה 98% מהנוסעים באוטובוס הם חייל צה״ל שנאלצים לעמוד בצורה דחוסה ולא בטיחותית בעליל באוטובוס, מכיוון שהאוטובוס לא מתוכנן להכיל יותר מ30 איש בלחץ. יתרה מכך ימי ראשון וחמישי הלחץ באוטובוס הוא פי כמה יותר גדול.

לא פעם ולא פעמיים נוכחתי לראות שבשעה 16:10 האוטובוס כלל לא עוצר במחנה נתן מכיוון שהוא מלא עד אפס מקום, והחיילים נשארים לעמוד בתחנה, ולחכות בתיקווה שב17:10 הוא יעצור ואולי יהיה מקום. כמו כן ברצוני להזכיר שהמשכורת של חיילי צה״ל אינה מאפשרת התניידות יום יומית במוניות זה עסק קצת יקר.

לעניות דעתי אף חייל צה״ל לא עולה על האוטובוס בחינם ומשרד הבטחון ממן במאות אלפי שקלים את הנסיעות הנ״ל. לאף חייל צה״ל לא מגיע לסוע כמו סרדין אחרי יום עבודה קשה באוטובוס דחוס עד אפס מקום.

הנהג: שמעון המפורסם אין כמעט חייל שלא מכיר אותו בשמו בחוצפתו וביחס שלו לחיילים. עוד הרבה לפני שהגעתי לשרת באזור הייתי שומעת סיפורים על שמעון המפורסם.

שמעון מאופיין בבלימות חרום שבעומס הזה גורם לחיילים לעוף אחד על השני, אפשר לדמות את הסיטואציה לרכבות גרמניות שהובילו יהודים כמו בהמות. אם כל העצב שבעיניין הסיטואציה שקורת כמעט בכל יום גורמת לשמען לעלות חיוך על פניו כל פעם מחדש כל פעם מחדש.

לסיום אני רק אומר שהגיעו מיים עד נפש! אנחנו לובשים מדים ומשרתים את המדינה ולא מגיעה לנו יחס של בהמות! חברת מטרו דן יכולה להרשות לעצמה להקצות עוד אוטובוס בשעות השיא בשעה 8:10 ומ16:10 עד 17:10 . חברת מטרודן יכולה להפסיק לחסוך על הבריאות שלנו בכל יום ולתת לנו רבע שעה של נסיעה בטוחה. כי ההגה בידיים שלכם.

בברכה
ותודה על תשומת הלב מראש.


אנה גרינברג
0549722380
עוגמת נפש סוג הנזק :

מטרודן באר שבע שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה