פרטי התלונה

תלונות בזקנט

תלונות אינטרנט

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
ניתוק אינטרנט -"בזקאינט" ע"י בזק לאחר בקשה לניתוק קוו מתוך 2 קיימים נושא התלונה:
ברק טובה שם/כינוי:
‏יום רביעי ‏26 ‏אוקטובר ‏2011 תאריך האירוע:
אזור חיפה אזור:
תיאור הבעיה:
ביוס ד' הנ"ל ביקשנו לנתק קוו 1 טלפון מתוך 2 בדירתנו והבהרנו כי יש להעביר את קווהאינטרנט מהמספר שמנותק למספר שנותר באופן שלא נשאר ללא האינטרנט הממש אותנו לעבודה גם מהבית . "אין בעייה " השיבה פקידת בזק , הדבר יתבצע אוטומטית ללא כל צורך בפעולה מצדכם טו נוכחותכם בבית .
ומכאן החלה מסכת התלאות : ביום ה' למחרת בשובנו הביתה- התבררכי אין קשר לאינטררנט. בזק- לא יכולים לשלוח טכנאי אחה"צ המאוחרים כי סיימו לעבוד.
לאחר טלפונים מרובים ל"מפקחים בכירים " כלשון הפקידים המטפלים- הובטח כי ישלחו טכנאי ביום א' והוא יתקן הדרוש ללא צורך בכניסה לדירה.
ביום א'-לא הופיע איש זאת למדנו כבר בצהרי היום כי לא תוקן דבר.
שוב טלפונים שלי ושל בעלי לבזק {גם ל166 וגם ל199 ] ושוב "סיפורי סבתא" בלשון מנומסת שאין מאחורי ולא כלום. בשל "בעייה מיוחדת שלא נסגרה " כלשונם- ישלחו טכנאי מחר -יום ב' 31 לאוק' והוא לא צריך שנמתין בדירה.

ביום ב' בשעה 0930 התקשר הטכנאי לבעלי שהיהבמשרדו והודיע לו שבדק והוא
ממתין לבעלי בבית..... בעלי השיב כי במפרש הודיעו לו שאין צורך שיהיה בדירה וכן במפורש דרש כי יתקשר אליו טכנאי לפני בואו כי בעלי כן רוצה להיות בדירה..

הטכנאי אמר שלא ימתין לבוא בעלי [כי זה יארך כ 30 דק' להגיע הביתה מהעבודה]
והוא עוזב את המקום כי- התקלה בתוך הבית...
בעלי ביקש שיבדוק שוב והסביר לטכנאי כי נותק קוו קודם והיהצריך להעביר האינטטנט לזה שנשאר. הטכנאי אמר שיהיה "בסביבה " ואןחייחזור תוך שעתיים.
לאחר כ15 דק' טלפן הטכנאי ואמר "טוב שאמרת שהיה קוו נוסף אז אולי עכשיו אפתור את הבעייה מבחוץ" . בעלי עזב את משרדו באמצע העבודה , נסע הבתה וראה זה פלא- "יש איטרננט" !
כלומר בנוסף לעובדה שבזק לא מסוגלים בעידן המודרני להעביר קוו אינטרנט שנותק שנמצא באותה דירה מקוו אחד לקוו שני במפר שניות או דקות ע"י המחשב שלהם -מהווה תעודת עניות. העובדה שהם לא מסוגלים לשלוח טכנאי לדירה - מיד אחרי שהוברר להם שלא הצליחו "מרחוק" לפי התחייבות מפורשת שלהם-
מהווה תעודת חוסר יעילות . העובדה שצריך להמתין לטכנאי מיום ה' אחה"צ עד יום ב' [ןהוא גם לא מתודרך עובדתית] -מזכירה את ימי שנות ה 50 [ו"פרוטקציה"
מזרזת הכל].
העובדה שהתחייבו ביום ה'לשלוח טכנאי ביום א' והוא לא בא ואף לא הודיע על סיבת העדרו - מהווה הפרה חוזית .
לסיכום , מיכלול כל העובדות אמורות להראות כי כוונת "בזק -הכי טוב בית" הינה סיסמה שכוונתה כנראה "אתם תתקשרו -ואנחנו נשאר בבית" או אולי בתיקון אות אחת " בזק-בכי טוב בבית,..
האומרת אתם תתקשרו - ואננו נישאר בבית

בזקנט שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה