פרטי התלונה

תלונות מכבי

תלונות קופות חולים

תלונות רפואה

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה מכבישעות פתיחה מכבי גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
לא פלא שחולים מתים משפעם, עם שירות כל כך איום וטיפול כל כך לא מקצועי. נושא התלונה:
בר ולריה שם/כינוי:
‏יום שלישי ‏04 ‏ינואר ‏2011 תאריך האירוע:
אזור הדרום אזור:
באר שבע מכבי מרכזי, רח התקווה כתובת:
מכבי סניף חברה:
תיאור הבעיה:
בתאריך 26/12 חשתי כאבים חריפים באף, בנוסף לכך הרגשתי שהאף סתום. באותו יום הגעתי לד"ר נילי סגל ( רופאת אף אוזן גרון ) בתקווה לקבל טיפול הולם. משום מה ד"ר סגל לא נתנה לי טיפול, אלא הפנתה אותי לבדיקת סי. טי. יש לציין שכדי להזמין תור לבדיקת סי טי יש צורך להמתין כ-4 ימים עד לאישור ועוד כשבוע לתור. כל עוד אני ממתינה בסבלנות לבדיקה ב31/12 חשתי כאבי ראש חריפים וגם כאבי אף והחום עלה ל39 מעלות. בתאריך 2/01 פניתי למרפאת אסיאה יא, בבבאר שבע לד"ר אירנה גולקו שנתנה לי כדורים נגד כאבי גרון וטיפות אף שלא הועילו ובתאריך 4/01 ליומים לאחר קבלת הטיפול נשארתי באותו מצב 39 מעלות חום. התקשרתי לגב' אירנה גולקו שבאדישות רבה אמרה לי שאחזור אליה מחר, כי מאוד עמוס אצלה. כנראה שהחום 39 הוא לא סיבה מספיק טובה לקבל אותי ותת טיפול הולם. חבל שעקב חוסר מקצועיות של אותה הרופאה והטיפול הלא נכון שהיא רשמה נאלצתי כל כך הרבה זמן לסבול כאבים ולספוג חום. לא נותרה ברירה והגעתי לסניף אסיאה של נחל עשן שהיה תור ארוך וכמובן נאלצתי להמתין בסבלנות כי רק שני רופאים עבדו. נו באמת. בתקופה כזאת שיש כל כך הרבה חולים, מדוע לא מביאים רופאים נוספים? מדוע אין רופא שמקבל מקרים חריגים?
בסביבות השעה 18:00 קיבל אותי ד"ר פבל גמר שלא התרשמתי בכלל ממקצועיותו. הוא טען שאולי מדובר בדלקת ראות ( אני לא רופאה, אבל לידיעתו של ד"ר פבל לדלקת ראות יש סמפטומים שלא היו לי ), הוא לא בדק אותי כשאני קודחת מחום והפנה אותי למוקד חירום מכבי בטענה ששם ידעו יותר טוב. צר לי אבל אם ד"ר פבל לא מסוגל לטפל בחולה ולתת טיפול הולם , מדוע הוא בכלל עובד במרפאה? הייתה לי הרגשה שרופאים במרפאה רוצים להתפטר ממני, מעבירים אותי מאדם לאדם, פשוט בושה. לא נותרה ברירה ובסביבות השעה 18:30 הגעתי למוקד רפואה דחופה במכבי מרכזי בקרית הממשלה. אבל נאמר לי שמוקד מתחיל לפעול רק בשעה 19:00, מדוע ד"ר פבל לא אמר לי שהמוקד מתחיל לפעול בשעה כזאת בלבד? ממש זלזול בחולים.
בשעה 19:00 כמובן המוקד לא נפתח, נאמר לי ע"י הפקידה שהרופא עדיין לא הגיע ועלי להמתין בסבלנות. הרופא משום מה הגיע בשעה 19:30, בטענה שהוא בכלל רופא מחליף והקפיצו אותי מהבית בדקה 90. אני מבינה הכל, אבל אם יש רופא שאינו מגיע מדוע לא נערכו קודם לכך לקבלת החולים. מדוע עם חום של 39 מעלות אני אמורה להמתין שעה במסדרון שאפילו לשבת לא היה מקום מרוב החולים?
אחרי שסוף סוף נכנסתי לרופא הוא שלח אותי לצילום, נאמר לי לצלצל בפעמון. לאחר לפחות 5-6 צלצולים שלא נענו יצאה בחורה עם פנים של תשעה באב ובמנימה תוקפנית אמרה," גברת, נו באמת אני באמצע האוכל". באמת צר לי שהטרדתי את הגברת באמצע האוכל רק בגלל החום 39, הסברתי לגברת שאני עם חום 39, אבל זה לא הפריע לה לנהל שיחה פרטית כ 20 מהטלפון , כאשר אני ממתינה במסדרון היא בזלזול רב הורתה לי לשבת ואמרה שהיא צריכה לטפל בעוד בחור שהגיע אחרי. הסברתי לה שאני קודחת מחום, והיא בצרחה אמרה לי " שצריך סבלנות. מעניין מה אותה הבחורה הייתה אומרת אם לה היה חום 39. היא סרבה לתת לי דיסקט עם תשובות הבדיקה ואמרה שזה רק באישור של הרופא.
נו באמת, לא מספיק שכל חודש אני משלמת כ300 ש"ח לקופת חולים וגם מכבי זהב כדי לספוג השמצות ועוגמת נפש.
אני לא מופתעת בכלל שהחולים מתים, ואשמתם על כך היא של הרופאים ועובדים בלבד. אשמח להתייחסות בנושא וכמובן שלא אשכח לםנות למשרד הבריאות. בילית במרכז לרפואה דחופה כ 3 שעות ועוד נאלצתי לשלם חניה.
נזק רפואי, עילבון, סוג הנזק :

מכבי שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה