פרטי התלונה

תלונות בית חולים מאיר

תלונות רפואה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
התנהגות מעליבה של אחות ורופא בבית החולים מח' יולדות נושא התלונה:
יעקוב שרית שם/כינוי:
אזור השרון אזור:
תיאור הבעיה:

הנדון: התנהגות לא הולמת של רופא מיילד

שלום רב שמי שרית יעקוב . התלונה שלי מתחילה ברגשות מעורבים כלפי הנוגעים בדבר. מחלקת יולדות ודר' טל שביט בפרט! למען ההגינות אספר את כל הסיפור לפרטיו. שבוע שעבר ניגשתי אם גיסתי היולדת ברגעים אלה בבית חולים מאיר בכפר סבא. אם היחס הכי מעליב ודוחה שיש במחלקת יולדות כבר שנים. הנחמה היא שהמחלקה שלאחר מכן היא טובה.
ניגשתי למיון ועשו לה מוניטור שעתיים כמעט לאחר מכן חיכינו בחוץ לבדיקת רופא.
אחרי שעה וחצי נכנסה מישהי בתור לפנינו אז שאלתי למה כששני רופאים עומדים בחוסר מעש ומסתכלים עליי למה הם לא ממשיכים להריץ השעה כמעט שתיים בלילה?
אחרי שהתלוננתי בשם גיסתי פתאום קפץ דר' שביט וקרא בשמה תוך כדי תהיייה למה אני מתלוננת. הוא טען שאני יפה וזה מוריד מהיופי שלי כשאני צועקת. ממש רמה!!!
לאחר כשבוע הגיעה גיסתי אם בעלה שוב לבית החולים ועכשיו כדי ללדת.
והגענו להיום. השעה כרגע שש בבוקר גיסתי ברגעים אלו ממש יולדת את בנה ואני לא הורשתי להיות בלידתי בציוויו של דר' שביט.
ואל זה אני לא אוותר. וכל זה מכיוון שכשחיפשתי את חדרה של גיסתי אחי הסביר והטעה אותי בכיוון ובמקום להגיע לחדר 4 הגעתי ל8 דרך כניסת מלווים כמובן.
פתחתי את הדלת ונוחכתי להבין שטעיתי בחדר הדלתות פתוחות והיולדת ללא פרטיות ממש אם רגליים פתוחות מול פתח הדלת וכל אחד שטועה בדרכו מוזמן לצפות.
אז ביקשתי סליחה וסגרתי את הדלת. וניגשתי לחדר האחיות הממוקם ממש לידו. והסברתי שטעיתי בחדר ומיד קפצה אחת האחיות או מיילדות דר' שביט יודע במי מדובר)
ואמרה למה את פה אז הסברתי שבאתי לגיסתי והיא לבד מחכה לי רק שתמסור לי את מס' החדר שהיא נמצאת בו ופתאום היא מתיפחת בזלזול לשמע בקשתי המוגזמת יש לומר.
בתגובה לקול שיצא מפיה הסברתי לה ששלוש לידות ילדתי פה והצוות לא השתנה
ושצריך ריענון אם כך מדברים לאנשים פשוט להחליף את העייפים בעירניים שמוכנים לשרת את הציבור בצורה נהותה אם חיוך הרי זה מה שרשוםפ על החולצות שלכם. לאחר שאמרתי את דעתי כי אנו מדינה דמוקרטית עמדתי לחזור לאחי שהיה בחוץ לולשאול בדיוק באיזה חדר היא. ובפתאום אותה גברת אחות אומרת לי "יאללה יאללה צאי מפה"
כל בן אדם והכי רגוע כשהוא בא כשאחד מבני משפחתו נמצא במצב כזה משהו מהצוות ידבר אליו ככה אף אחד לא ישתוק!! אני ניגשתי חזרה ואמרתי לה "אל לא תגידי לי יאללה איללה את אמורה לשרת אותי בנועם ובהגינות ולא בזלזול והבעתי בפניה כמה היא מגעילה אותי בחוצפה שלה להתייחס כך לאנשים ועוד במדים והיא ענתה שאם הייתי חולה היא היתה משרתת אותי אבל אני לא. אני כולה מלוווה.. יצאתי בסערת רגשות אבל אמרתי שזה לא ישפיע עליי כי גיסתי צריכה אותי כרגע אז נגישתי לאחי והוא הסביר לי שוב והראה את הדרך הנכונהץ נכנסתי לחדר הנכון וחיבקתי את גיסתי וניגבתי לה את הפה.
פתאום נכנס ד'ר שביט בסערה ואומר באלו המילים "את צעקת , תזמינו לה אבטחה ! עינב היא מזיקה לך שהיא פה" (עינב זאת היולדת) אני מהשוק איזה אבטחה מה אני בריונית
כל כך התביישתי והוא לא הרפה עד שלא סילק אותי מחדרה בבושת פנים ועוגמת נפש בטענה שהוא זוכר אותי מפעם שעברה ואני באה להסביר לו שרציתי רק לדעת באיזה חדר היא נמצאת אבל הוא לא רצה לשמוע כלום.
וכמובן אסר עליי להכנס ולהיות אם גיסתי בלידתה. ואח שלי הסביר לו שהוא צריך אותי שאעזור לו וכלום לא הועיל הבן אדם מתעקש שהוא משתמש בכוח שלי נגד האדם הקטן ששרוי במצוקה ועוד מאיים על היולדת שזה מזיק לה שאני איתה.
אני מודיעה לך כבוד מנהל הבית חולים (אם המכתב יגיע בכלל אליך) אני לא מתכוונת לוותר ואם אתם לא תתיחסו אני אפנה לעיתונות שם יש לי קשרים. אבל קודם רציתי לתת לכן צאנס לברר את העניין. דרך אגב ביקשתי לדעת מה שם האחות ודר' טל שביט לא נתן לי.


עוגמת נפש סוג הנזק :

בית חולים מאיר שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה