פרטי התלונה

תלונות נס ציונה

תלונות עיריות

תלונות עיריות ומועצות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חסימת גישה לבית מגורים - רוטשילד 19 נס ציונה נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏25 ‏יוני ‏2009 תאריך האירוע:
אזור השפלה אזור:
תיאור הבעיה:
עיריית נס ציונה נתנה אישור בנייה לקבלן הבונה בשטח שלפני ביתנו בשטח זה גם עבר שביל הגישה לביתנו שדרכו נכנסו לבית ברכב וברגל.
הקבלן חסם את שביל הגישה כחלק מתהליך הקמת הבניין שלו ותאם עם השכן שלנו כך שזה יאפשר לנו לעבור בשביל הגישה שלו, מכיוון שאיפשרו לנו לעבור אל ביתנו לא הגשנו תלונה על כך ובמשך מספר חודשים השתמשנו בשביל של השכן בכדי לגשת לביתנו. במהלך חודשים אלו כל מספר ימים מצאנו את שביל הגישה של השכן חסום מכיוון שרכב עמד על השביל וחסם אותו. רכבים אלו היו של השכן, הדיירים שלו או באי ביתו. לאחר מספר פעמיים בהם ביקשנו מהשכן לא לחנות על השביל בכדי שנוכל לעבור החליט השכן שהעניין לא לטעמו וחסם באופן קבוע את שביל הגישה. למעשה לפני כשבועיים נותרנו ללא אפשרות לגשת אל ביתנו, לא ברכב ולא ברגל. מכיוון שלביתנו יש כניסה אחורית התאפשר לנו לגשת ברגל אך דרך זו אינה ראויה למעבר אדם וכמובן אינה מאפשרת לנו כניסה ברכב ודורשת מאיתנו להחנות את רכבנו ברחוב במרחק מאות מארים מביתנו. אישתי שנמצאת בחודש שמיני להריונה נאלצת לעבור יום יום מאמץ גופני שמהווה סכנה לה ולתינוקת.
פנינו אל הקבלן וזה אמר שאינו יכול לאפשר לנו שביל גישה חלופי לביתנו, אלא אם נחתום על מסמך אשר למעשה מאשר שאנו לוקחים על אחריותנו את סכנת החיים של לעבור בתוך אתר בנייה וכמו כן שאנו נהייה מחוייבים לפתוח ולסגור שני שעריים בכדי לגשת לביתנו. דבר זה אינו כמובן שאינו מתקבל על הדעת ולכן פנינו לעיריית נס ציונה.
בעיריית נס ציונה לאחר בדיקה במחקלת הנדסה הגיעו למסקנה שהם עשו טעות במתן ההיתר לבניה בכל השטח אך מכיוון שהאשור ניתן והבניה כבר מתבצעת אין ביכולתם לעשות דבר. במילים אחרות אין להם פתרון ואישתי תמשיך לסכן את חייה ואת חיי התינוקת יום יום בשל טעות שעשתה העירייה.
ישנם מספר פיתרונות יצירתיים שהעירייה יכולה לספק אך מעדיפה לתמון את ראשה בחול:
1. תשלום לאחד מהשכנים שלנו שיפתח לנו מעבר דרך שטח ביתו, תוך התחייבות להשאיר שביל גישה פנוי.
2. בדיקה מול הקבלן מה ניתן לעשות במסגרת השטח הקיים.
3. פתיחת שביל גישה לכניסה האחורית של ביתנו.
סכנת חיים ואי יכולת להגיע לבית סוג הנזק :
פתיחת שביל גישה חלופי לרכב ולרגל שיהיה נוח ולא יסכן את חיינו. פתרון נדרש :

נס ציונה שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה