פרטי התלונה

תלונות נס ציונה

תלונות עיריות

תלונות עיריות ומועצות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אי טיפול במפגע בשד' אפריים נושא התלונה:
צנחני שרי שם/כינוי:
אזור השפלה אזור:
רח' הבנים 50 נס-ציונה כתובת:
תיאור הבעיה:
לפני שבועיים התחילו לבנות כיכר בצומת הרחובות שד' אפריים והעצמאות.במשך שבוע עבדו במהלך הלילה משעה 21:00 עד 05:00 בבוקר, על כל הרעש שמנע מאיתנו שינה לא אפרט כיוון שהבנתי שאי אפשר לסגור את הכביש במשך היום.
אך הבעיה שפתחו את הכביש לאורך שד' אפריים 32 ו-34 וגם כשלא עובדים שם בפועל לא סוגרים את הכביש וכל האבנים והחול שנשארו בכביש נושאים ענני אבק ענקיים על כל מכונית שעוברת שם ,וכידוע הרחוב הזה הפך להיות כביש ראשי .אני מרגישה כמו שחיה בתוך אתר בניה וכל הבית שלי סגור ומסוגר מאז שהתחילו את בנית הכיכר.ובכל זאת כל האבק נכנס הביתה ובני הגדול סובל מזה מאוד [ הוא אלרגי לאבק]. ביקשתי כמה פעמים ממוקד 106 שיטפלו במפגע ולא נעשה כלום, התקשרתי ביום רביעי האחרון למשרד ראש העירייה שהפנתה אותי למשרד פניות הציבור והגב' שם הבטיחה לבדוק ולחזור אלי אך לצערי לא נעשה דבר וגם תשובה לא קיבלתי.כתושבת העיר שמשלת מיסים כמבוקש על ידה כל השנים מאוד התאכזבתי מעצם הזילזול לפניותי. אנחנו סובלים מאוד כל השבועיים האחרונים וכבר מאסנו במצב.
אבקש שיבדקו את הנושא ויפעלו לתקן את הכביש במהרה ולנקות אותו דחוף ביותר מהאבק והאבנים ושנוכל לחזור לחיות עם חלונות פתוחים כמו תמיד.
אשמח לתגובתכם הדחופה.
בתודה מראש,
עוגמת נפש סוג הנזק :

נס ציונה שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה