פרטי התלונה

תלונות כרמיאל

תלונות עיריות

תלונות עיריות ומועצות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
טיפול לקוי בנושא של בניה בלתי חוקית והשתלטות על שטח נושא התלונה:
אזור הצפון אזור:
תיאור הבעיה:
בחודש יולי 2000 כיהנתי כוועד הרחוב והתרעתי בפני רל"ש העירייה בכתב (חודש לפני כן פניתי טלפונית) על השתלטות של אחד הדיירים על שטח ששייך לכל דיירי הרחוב וסיפוחו לגינתו הפרטית. לא נעשה דבר. בחודש אוקטובר 2000 פניתי בכתב לראש העיר - מר עדי אלדר כדי שיפעל בנושא אולם גם הפעם לא נראו תוצאות בשטח. מאז ועד היום התנהלו דיונים בנושא וחילופי מכתבים (כל ההעתקים בידי) ולמרות שהיועץ המשפטי של העירייה התערב בנושא, הדייר נהנה מגינה מטופחת וגדולה מהמקור, מבנייה שבנה על אותו שטח באופן בלתי חוקי כמובן - מפרגולה שהוקמה על משטח בטון ואילו דיירי הרחוב יכולים רק למחות בדירותיהם על חוסר הצדק כשבפועל - מתברר שכרמיאל הינה עיר של חוק וסדר - אבל ממש לא לכולם. הטענה היום היא שהנושא הועבר לטיפול משפטי אולם מנגד - נעשים נסיונות לשכנע אותנו, את דיירי הרחוב כי "ייטב" לכולנו אם המצב ישאר כך.
אין ספק שנעשתה השתלטות. אין ספק שילדינו מנועים מלהשתמש בשטח שלנו, אין ספק שנעשתה עבירה ובכל זאת - שש שנים - והמצב שריר וקיים. אומרים שטחנות הצדק טוחנות לאט - שש שנים זה ממממאד לאט ועדיין לא נראה פתרון בשטח. בידי כל ההתכתבות שאנחנו, ועד הרחוב, שלחנו לגופים הרשמיים ללא הועיל. כנראה שאנחנו פחות מקורבים לצלחת מאותו דייר.
התסכול הוא רב, הדייר מאד מרוצה, אותנו מטרידים, כי אנחנו "הרעים" שמתעקשים על שלנו ואילו הוא ה"טוב" שגאל את אדמת הרחוב. הנה הוכחה כי כאן, בכרמיאל, מי שמקורב, יכול לעשות ככל העולה על רוחו והכל נפלא. אכן, עיר מאד יפה. עוולה משוועת.
ובנוסף - זילות של התושבים סוג הנזק :
הריסת המבנים שהדייר בנה על שטחנו, השבת הגינון והשט פתרון נדרש :

כרמיאל שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה