פרטי התלונה

תלונות כרמיאל

תלונות עיריות

תלונות עיריות ומועצות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
פסטיבל המחולות נושא התלונה:
‏יום שלישי ‏10 ‏אוקטובר ‏2006 תאריך האירוע:
אזור הצפון אזור:
תיאור הבעיה:
מידי שנה נאלצים לעבור תושבי העיר תלאות כאשר סוגרים את הגישה לעיר תורים ארוכים של רכבים אשר באים לפסטיבל,כך שמי שבא לביתו בשעה מאוחרת אחרי יום מעייף נאלץ להמתין בתור זה עוד כ-20-30 דק'.
אתמול בפתיחה זה היה הנורא מכל,שלא די בתור הנ"ל ניהול ותכנון הפטיבל היה כך שכלל לא התחשבו בתושבי העיר וילדיהם,תוך שהם מרימים לאויר זיקוקי דינור בשעה כה מאוחרת הנוגדת כל חוק עזר עירוני(לאחר 23:00) ובלי לחשוב שתושבי העיר היו עד לפני כחודשיים בחזית ההפגזות של חיזבאללה.
אני ממש לא מבין מה עבר בראש לאותו אדם שהחליט שזה כלכך קריטי וללא הדבר הנ"ל השמחה היתה קטנה ולא ראויה.
ואם לא די בכך אזי כנראה שחניית האח"מים חשובה יותר מחניית הנכים כך שמיקמו אותה קרוב יותר למופע המרכזי,ואולי זו הסיבה ואולי לא אבל נכה מרותק לכסא גלגלים היה צריך לפגוש את הכורכר הרך בשל קושי התמרון במקום.
אבל כנראה שכמו שנותנים לילד בן כ-12 לאבטח את חניית הנכים אז ילד מגודל יותר מנהל את הפסטיבל הזה שרבים מתושבי העיר סובלים מידי שנה עקב קיומו.
עוגמת נפש סוג הנזק :
כנראה שאין כי הרי יש צורך להכיר את כרמיאל ואת ראש פתרון נדרש :

כרמיאל שירות לקוחות

, תגובה:
משה לוי מנהל המוקד העי שם ותפקיד:
למרות שהערותיך אינן ראויות לתגובה שכן אתה משמיץ ללא אבחנה ואומר דברים שבינם לבין המציאות אין ולא כלום אנסה להתייחס לנקודות שהעילת :
1.הפסטיבל בא לשמח את תושבי העיר במיוחד לאור העובדה שהזמנים האחרונים לא היו נוחים והעודה היא שמרבית התושבים מביעים שביעות רצון רבה ממנו
2. אין ספק שבכל פעילות של העירייה ישנם הנהנים יותר וישנם הנהנים פחות הכוונה בכל מקרה היא לצמצם את אי הנוחות הנגרמת לתושבים
3.חניית הנכים נמצאת במקום שהגישה ממנו אל השביל הפנימי היא הנוחה ביותר בשאר הכניסות ישנם כלי רכב היכולים לסכן את הנכים
4. לא היה בשום מקום נער בן 12 ששימש כסדרן
5. כל האמירות שלך על ראש העיר והפסטיבל לא תואמות את דעתם של כלל תושבי העיר ואם כל כך רע בעיר הזו לא ברור לי למה אתה בוחר בה מכל החלופות " הטובות " האחרות
חג שמח וסליחה על עגמת הנפש
תגובה:
לא נדרש פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה