פרטי התלונה

תלונות כרמיאל

תלונות עיריות

תלונות עיריות ומועצות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
דו"ח חניה לא צודק נושא התלונה:
משולם אביחי שם/כינוי:
‏יום שישי ‏22 ‏דצמבר ‏2006 תאריך האירוע:
אזור הצפון אזור:
עיריית כרמיאל/רשות החניה סניף חברה:
תיאור הבעיה:
לאחרונה נצבעו מרבית אבני השפה בעיר בצבעים כחול לבן מה שמחייב תשלום על חניה לשם קבלת שירותי רפואה ו/או קניות.
אייני רוצה להתייחס ולומר את דעתי על הנושא ע"מ לא לפגוע במי שהחליט על כך אבל דבר גורר דבר כנראה ואני אפרט.
בתאריך 22/12/2006 בשעה 08:15 פניתי לקבל את שירותי מרפאת מכבי אשר ממוקמת בקניון כיכר העיר כרמיאל,ולשם כך ביקשתי לחנות במקום המוגדר למיטב הבנתי " לבאי הקניון" ,ולהפתעתי נתקלתי באדם שעומד בפתח החניון מלווה בפקח עירוני אשר מנע את כניסתם של רבים וכולל שלי עם מחסום מאולתר ע"י חבל קשור לשני הצדדים,וזאת ללא מתן פרטים מיותרים לסיבה מדוע אינני יכול לחנות כאן אבל הקדים ואמר " אתה יכול לחנות בחניון מהצד השני כאשר הוא ללא תשלום עד השעה 10:30 " ,נסעתי לשם כי מבחינתי לא היתה שום מניעה איפה להחנות את הרכב חניתי ועליתי לקבל את שירותי המרפאה.
להפתעתי כשירדתי מהרופא הוצמד לחלוני דו"ח חניה ששעת ההדפסה הינה 09:09 ,פניתי לפקחית ושאלתי לפשר הדבר על סמך דבריו של פקח העירייה אשר הפנה אותי לכאן וזאת ענתה לי שאינה יודעת כלל המעניין והחל מהשעה 08:30 מי שלא מצוייד בכרטיס חניה מקבל דו"ח ושאפנה לרשות החניה לפי המס' על הדו"ח.
אכן כך עשיתי והגעתי למזכירה שאמרה שהיא איננה יכולה לעזור לי ושאפנה לאדם אשר עובד בחנות גבי פארם שהוא נמנה על ועד הקניון וזהו המאבק שלהם מול העיריה וכשביקתי אדם בכיר יותר אמרה שאין כאן אף אחד ושהמנהלת בחופשה והסמנכ"ל עופר משהו גם כן.
בהמשך פניתי לפיקוח בעירייה ושם ענתה לי לודמילה אשר אני חייב לציין ענתה ודיברה באדיבות רבה וניסתה לברר את המקרה אך כנראה שלא היה לה עם מי כי הסגל הבכיר ברשות החניה היה בחופשה.
בכל אופן חזרתי שוב לאותה הפקידה ברשות החניה והפעם לאחר שיחה ארוכה הציעה שאפנה למזכירתו של פלד ששמה נורית למיטב זיכרוני מהעיריה במטרה שתעזור וגם היתה מאוד אדיבה וערכה שיחת ועידה לבירור הנושא אך ללא הועיל.

אינני מבין של מי המלחמה ועל מה אבל אני בטוח שאין התושבים צריכים לשלם על המאבקים הללו, כאשר כל העסקים והקניונים הן תחת חסותה ואחריותה הישירה של עיריית כרמיאל.
אינני מבין דבר נוסף כיצד רשות החניה נפרדת מהעירייה?
כספי סוג הנזק :
ביטול הדו"ח פתרון נדרש :

כרמיאל שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה