פרטי התלונה

תלונות הטלויזיה החינוכית

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אגרת טלויזיה נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
הנידון: רשות השידור

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
"טפיל (Parasite) הוא יצור (אורגניזם) שחי בתוך או על יצור אחר, הקרוי פונדקאי (host), וממנו הוא משיג מזון או חומרים אחרים החיוניים לקיומו התקין ולהתרבותו. ניתן להשוות את הטפיל לנוסע סמוי באונייה, המתגנב וחי במקום מסתור, גונב אוכל ומים, וברצונו עובר לאוניה אחרת לאח מכן". -- הגדרת "טפיל", ציטטה מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
שלום וברכה
חברים
כאשר אדם בוחר להשתמש בחשמל אך לא משלם עבור השירות בו בחר - מנתקים אותו ממקור החשמל. הוא בחזקת גנב.
כאשר אדם בוחר להשתמש במים אך לא משלם עבור השירות בו בחר - מנתקים אותו ממקור המים. הוא בחזקת גנב.
אבל כאשר אדם בוחר לא לקבל את שירות הטלוויזיה הממלכתית – לא מאפשרים לו להתנתק מהערוץ באמצעות פילטר פשוט; פשוט מאיימים עליו...שחייב הוא לשלם למלכות בן אם הוא רוצה בשירות בין אם לאו. הם בחזקת גזלן.
כמה פשוט. לא שילמת... יעמידו מולך סוללות של עורכי דין, תביעות, קנסות על קנסות, ימציאו צווים משפטיים שישלחו יד לחשבונות הבנק הפרטיים שלך, ואף ישתלחו במשכנך, יפרצו לביתך ממש, לקודש הקודשים, ועוד אתה עומד בסלון בגופייה, ייקחו את רכושך מעליך בכוח הזרוע – והכול בשם החוק. אבל לכל הפחות נשארו לך התחתונים ביד...
וברצינות: כמה פשוט הוא לגנוב, קבלו תיקון: לגזול. גנגסטר מעדיף לחיות מפּוֹעלם של אחרים. כמה פשוט יותר לגנגסטר עם רישיון: "אתה רוצה לחיות חיים נורמליים – שלם פרוטקשיין; למה לך להסתבך עם החוק."
מטרת הפנייה היא להשמיע קול צעקה, בתקווה שזו תתגלגל ככדור שלג... במהוּפָּך – עד ליושב במרומים שבמעלה האולימפוס, חברי הכנסת, על מנת שימצאו לנכון לגרד בראשם, למשוך בזקנם, לחבוש את כובעי-החשיבה, לעצור לרגע, למצמץ, ולחשוב... להרהר בדבר...
מצאתם לנכון לתקן את המעוות? האם ישנה דרך שבה הערוץ הראשון יוכל לממן את עצמו באופן מודרני? בן זמננו? הכיצד? הבה ונספור עד שלוש, וטרם נגיע לשלוש נמצא את התשובה. 1... 2.
אולי ביום מן הימים נזכה לספר לנכדינו שעד לא מזמן נשאנו על כתפינו הצרות את העולם,אך בחרנו להתפכח ולהתנער מן המשא הקדמוני. להתנער מערוץ 1 שהגיע הזמן שיפרנס את עצמו, דוגמת ערוץ 2 וערוץ 10 (דוגמאות למופת) העומדים על רגליהם בכבוד-פיננסי לא מבוטל, בזכות ולא בגזל, בזכות פועלם ומחשבתם .
אולי ביום מן הימים ערוץ-1 יכנס לדברי הימים, ונצפה בו רק בערוץ ההיסטוריה (יש תמורה בעד הערוץ; אתם סבורים אחרת? תבחרו להתנתק).
על מה אנחנו משלמים בעצם? רק חיים יבין...
עד מתי נשלם פנסיות שמנות ומשכורת עתק; נצפנ בפינקיו לדורותינו, נשלם דמי חסות, נבחר לא לנקוף אצבע כנגד בריונות בצווארון לבן, נמשיך לשאת על גבינו את הנטל (לא מורגש, כולם משלמים: עשירים, עניים, ועניים מרודים שהשכילו להרים ראש, להתבונן בגיבנת... ולמרוד)?

עזרו לנו למשוך בכתף...
בזבוז זמן כסף עוגמת נפש סוג הנזק :
ערוץ 1 ינהג כערוץ השני ויקיים את עצמו בזכות פועלו; לא בשל היותו טפיל. פתרון התנתקות מה"שירות" הכפוי - פילטר. פתרון נדרש :

הטלויזיה החינוכית שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה