פרטי התלונה

תלונות רשות שדות התעופה

תלונות חברות תעופה

תלונות תחבורה ותעופה

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה רשות שדות התעופהשעות פתיחה רשות שדות התעופה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שבירת מזוודה בעת שיקוף נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
בתאריך 6 באפריל 2011 בעלי ואני טסנו לחו"ל. לקחנו איתנו שתי מזוודות- אחת ריקה ובתוכה מזודה קטנה יותר מלאה בציוד אישי. נתבקשנו על ידי עובד הביטחון להעביר את שתי המזוודות במכונת השיקוף בנפרד. המזוודה המלאה עברה ללא בעיה אך המזוודה הגדולה והריקה נתקעה במכונת השיקוף והיה צורך לשבור אותה על מנת להוציא אותה ממכונת השיקוף. בשל הנזק שנגרם לה, שלא איפשר שימוש תקין במזוודה נאלצנו להשאיר אותה בשדה ולטוס רק עם מזוודה אחת.
לאחר גילוי הנזק, נציג מטעם רשות שדות התעופה שאל מהו לדעתנו גובה הנזק שנגרם למזוודה, היות ולא רכשנו מזוודות בתקופה האחרונה, הערכנו שמחיר מזוודה בגודל כזה הוא כ400 שח- הסכום נרשם בדו"ח הנזק (בידעבד, לאחר שחזרנו ובדקנו את מחירי המזוודות, התברר לנו כי מזוודה בגודל זה עולה כ-600 ש"ח ואף יותר- תלוי בדגם ובחברת הייצור). נתבקשנו לשלוח את הדו"ח לאחר חזרתנו ארצה לרשום שדות התעופה לקבלת החזר כספי אודות הנזק שנגרם.
לאחר כשלושה שבועות מיום שליחת המכתב קיבלנו בדואר צ'ק ע"ס 350 שח.
מיותר לציין כי פרט לעובדה שנותרנו ללא מזוודה טובה, נאלצנו במהלך הטיול לחפש אחר מזוודה חלופית ולבזבז את זמננו על מציאת מזוודה מבחיר סביר במרכז מנהטן, במקום לטייל ולהנות מהחופשה.
כספי סוג הנזק :
החזר מלא עבור המזוודה+ פיצוי עבור בזבוז זמן במהלך הטיול והחזרה מהארץ בניסיון להשיג את רשות שדות התעופה פתרון נדרש :

רשות שדות התעופה שירות לקוחות

, תגובה:
תלמה שמיר, האחראית לטי שם ותפקיד:
ברשות שדות התעופה, בהתאם להנחיית סמנכ"ל, מפצים את הלקוח כנגד חשבונית רכישה (מקורית עבור החפץ שניזוק, או חשבונית רכישה עבור פריט חדש).
משהנוסע טען בפני, כי אין בידו החשבונית המקורית ואינו מתכוון לרכוש פריט חדש בינתיים, ומאחר שהמזוודה בה מדובר עלתה 100 $, בקשה על סכום זה הועברה למח' הביטוח והתביעות של רשות שדות התעופה. באגף התשלומים תרגמו את הסכום על פי שער ה $ לאותו יום).
תגובה:
הגשת חשבונית על ידי הלקוח. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה