פרטי התלונה

תלונות כ.א.ל (CAL)

תלונות כרטיסי אשראי

תלונות בנקים וכרטיסי אשראי

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
הפרת חוק גילוי נאות נושא התלונה:
‏שבת ‏16 ‏מרץ ‏2013 תאריך האירוע:
אזור הצפון אזור:
מגה נצרת עילית סניף חברה:
תיאור הבעיה:
ב 16/03/2013הייתי במגה נצרת עילית לקניות מוצרים לבית, הציעו לי להצטרף למועדון יו בכרטיס ויזה כאל ולהנות מאחוזי הנחה מהרכישה שלי. אחרי שסירבתי ניסו לשכנע אותי בלחץ גם הקופאית ונציגה מהקופה הראשית ונציגת המכירות של יו, שלושתם הסבירו לי בפירוש שהכרטיס פטור מעמלת דמי כרטיס לשנה ראשונה ואחר כך יהיה ב12.9 ש"ח לחודש ושאני יכול לבטל אותו בכל רגע. בסוף אישרתי את הצטרפותי לכרטיס בהסתמכות עם דברי שלושת הבנות לעיל.
אחרי שהגעתי לבית ודפדפתי בתנאי הניהול של הכרטיס מצטבר שיש עוד דמי מועדון חוץ מדמי הכרטיס שלא הסבירו לי על זה כלום, ויותר חמור ראיתי שהפטור לשנה מדמי הכרטיס שהבטיחו לי מותנה בשימוש חודשי בסכום של 800 ש"ח.
מאחר ואני אזרח שומר חוק רואה בזה הפרה לחוק גילוי נאות. חשוב מאוד להדגיש שלאנשים ולחברה הזאת אני מסרתי גם מספר כרטיס האשראי האישי שלי וגם התוקף, ולדעתי מי שמפיר את חוק גילוי נאות יכול גם להפיר חוק הסודיות ולהשתמש בכרטיס שלי לדברים שאני לא יודע ולא מסכים.
היום אני עוזב את כל מה שהיה לי לעשות ופונה לעו"ד כדי לנהל תביעה משפטית נגד החברה על הפרת חוק ברורה ואין לי ספק ואני אזכה.
הפרת חוק, נזק כלכלי צפוי סוג הנזק :
לדעתי מי שמפיר חוק אמור לקבל עונש, אני ממשיך בתביעה המשפטית שלי כל עוד לא קיבלתי שום התייחסות מגורם בכיר מויזה כאל פתרון נדרש :

כ.א.ל (CAL) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה