פרטי התלונה

תלונות 012 סמייל / אינטרנט זהב

תלונות אינטרנט

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
ניסיון התנתקות כושל נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
כבר למעלה משמונה ימים שאני ממתינה שיחזרו אלי מחברת קווי זהב וזאת על מנת שאוכל בשעה טובה לנתק את האינטרנט שאני מחוברת אליו ולא עושה בו שימוש, שכן שיניתי את מקום מגוריי ואין לי עניין בשרותי החברה הנ"ל.
אחרי 30 דקות (אם לא יותר) של המתנה ממכשיר הסלולארי שברשותי ולמעלה משלושה פקידים שלא יכלו לתת לי שירות והעבירו אותי מאחד לאחר. מוחי המבריק הגה רעיון נפלא של השארת הפרטים שלי במטרה שאחד מנציגי החברה יחזור אלי. זה כמובן לא קרה. למעלה משמונה ימים עברו ואני עוד ממתינה. כרגע הועברתי כבר בפעם השלישית, אחראי לא מעוניין לדבר איתי- כך לדברי לריסה שענתה לי בשעה 14:10 (25/12/07).
אני עוד ממתינה. לאחר המתנה כוללת של חצי שעה, שוב, ענה לי בחור בשם עידן- מחלקת קשרי לקוחות, עידן מתגלה כבחור עקשן במיוחד משך את השיחה עוד ועוד ולא הסכים לנתק אותי עד אשר אתן לו "תירוץ" הולם לדבריו אודות הסיבה בגינה אני מעוניינת להתנתק.
אין צורך לפרט את הפתעתי הרבה. הטונים עלו והרקיעו שחקים אך גם זה לא עזר. בשלב מסוים ביקשתי לסיים איתו את השיחה איתו ולדבר עם האחראי עליו. אני עוד ממתינה וממתינה. לא יאמן שבשביל להתנתק אדם צריך לעבור שבעת מדורי גיהנום ומסכת של התעללות.
בשביל ההבנה שלי איך השיטה עובדת חייגתי במקביל למחלקת הטלמרקטינג, בה ניתן להתחבר קווי זהב, הפלא ופלא תוך פחות מטון צלצול אחד כבר נעניתי.

בעודי ממתינה לעידן אני כותבת את התלונה, 50 דקות בסה"כ חלפו מרגע שחייגתי אל קווי זהב היום.
עידן חזר אלי ביקש את המספר שלי ע"מ שאחראי יחזור אלי.
אני עוד ממתינה. סילחו לי אם אני לא ממש אופטימית לגבי ההמשך.
ללא ספק החברה הזאת איבדה לקוחה לתמיד ובגלל שמדובר בלקוחה רבת השפעה אני לא אהיה היחידה שהם הפסידו!
בלשון המעטה סוג הנזק :
לא להתחבר ל 012! פתרון נדרש :

012 סמייל / אינטרנט זהב שירות לקוחות

, תגובה:
פניות הציבור שם ותפקיד:
פנייתה של גב' דנינו טופלה לשביעות רצונה על ידי מנהל במחלקת קשרי הלקוחות של חברתנו. נשמח להמשיך ולעמוד לשירותכם בכל עת. תגובה:
ראו תגובה לעיל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה