פרטי התלונה

תלונות 012 סמייל / אינטרנט זהב

תלונות אינטרנט

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שקרים וסחבת נושא התלונה:
אזור השרון אזור:
רחוב הסיבים 18 פ"ת כתובת:
תיאור הבעיה:
ב-18.12 2007 שידרגתי את החבילת גלישה שלי מ- 1.5M ל- 5M.
השדרוג נעשה במסגרת מבצע שבו אני משלם לספקית 012, והספקית מפרישה מתוך הסכום לתשתית הכבלים, כך שישנו רק חיוב אחד בכרטיס אשראי.
*בעיה ראשונה - השדרוג עצמו התבצע באיחור של יומיים, כיוון שאנשי 012 לא שלחו את העדכון ל-HOT, כך שבפועל הייתי מחובר במהירות גלישה הנמוכה יותר.
*בעיה שנייה - חברת HOT לא עודכנה גם על המבצע, כך שבכרטיס האשראי חויבתי גם את מחיר החבילה וגם את התשלום הרגיל ל-HOT שהיה אמור להתבטל.

בשני המקרים, אני ביררתי ורק לאחר שביררתי שוב ושוב, גיליתי את הבעיות (אחרת הייתי משלם כ-150 שקל יותר ולא מקבל את השדרוג).
במשך יומיים השדרוג לא בוצע, לאחר שיום אחר יום התקשרתי ודיברתי במשך שעות עם הנציגים שהבטיחו שהם שולחים את הקבצים הנכונים ל-HOT, ורק ביום השלישי לאחר שהעליתי את נציג 012 לועידה (דרך נציג HOT), סודר השדרוג עצמו.
הבעיה השנייה סודרה רק לאחר כשלושה שבועות, כאשר במשך שלושה ימים שלמים רדפתי אחרי נציגי 012 שהבטיחו לי שהם שולחים את העדכון וכל פעם לא שלחו.
שוב רק לאחר שהעליתי לשיחת ועידה דרך נציג HOT, העניין סודר.

אני בזבזתי המון זמן (כ- 6 שעות) של זמן אויר בסלולארי, שעות עבודה, ועצבים עצבים עצבים.

יש לציין, שכאשר דרשתי פיצוי מ-012 הם נקטו גישה של סחבת והציעו לי פיצוי שקרי, ורק כאשר תפסתי אותם בשקר ואמרתי להם שהשיחה מוקלטת הם החליטו לפצות אותי בחודש גלישה שלם, שאני עדיין לא בטוח אם זה ייצא לפועל, או שגם את זה הם "שכחו" לעדכן.
עלבון, נזק כספי סוג הנזק :

012 סמייל / אינטרנט זהב שירות לקוחות

, תגובה:
פניות הציבור שם ותפקיד:
הצטערנו לשמוע על חווית השירות של מר מורן. נציין כי אין המדובר על פרט שמעיד על הכלל וכי השתלשלות העניינים איננה עומדת בקנה אחד עם תרבות השירות של 012. מבדיקה חוזרת במערכותנו עולה כי מר מורן אכן קיבל את הפיצוי שהובטח לו. אנו תקווה כי המקרה לא ישפיע על החלטתו של מר מורן להמשיך וליהנות משירותי חברתנו בעתיד. תגובה:
ראו תגובה לעיל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה