פרטי התלונה

תלונות 012 סמייל / אינטרנט זהב

תלונות אינטרנט

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
הפרת חוזה ההתקשרות ע"י החברה נושא התלונה:
אזור השרון אזור:
תיאור הבעיה:
זה המכתב/פקס שנשלח לחברה היום:
הנידון: הפרת חוזה ההתקשרות על-ידי חברתכם, סמייל 012
לנציג/ת החברה, 012 סמייל שלום רב,
להלן סיפור המקרה
ביוני 2006 התחברתי לשירות האינטרנט עם חבילת המונדיאל.
באוקטובר 2006 נאלצתי לעזוב את הדירה. התקשרתי מספר פעמים לחברה וביקשתי לבצע הקפאת מנוי (לא ניתוק, אלא הקפאה עד מעבר לדירה חדשה). לאחר דיבור עם נציגי השירות של החברה, החברה לא הסכימה להקפיא את המנוי, כמו-כן, לא הסכימה החברה להעברת המנוי לדירה חדשה ולאחר מכן, ביקשתי במפורשות מנציגי השירות של החברה (היות ולא הסכמתם להעביר את המנוי לדירה החדשה) שינתקו את המנוי. החברה לא הסכימה אף לנתק לי את המנוי. אני, לאחר מספר ניסיונות התקשרות חוזרים מול החברה, שלא ראיתי הגיון בלשלם על האינטרנט והמונדיאל של הדייר שנכנס במקומי, ולאחר שלא נשארו לי ברירות, שכן, אין הקפאת מנוי, אין העברת מנוי לדירה החדשה ואין ביטול מנוי, התקשרתי לחברת האשראי וביקשתי שיופסקו התשלומים ל-012.
מאז, חברתכם שולחת לי הביתה כל כמה שבועות טופס עם "חוב", שתופח ותופח בערך בשבעים ש"ח לחודש (הגיע ל-938 ש"ח!!).
לאחר שני המכתבים האחרונים שקיבלתי מכם, יום חמישי 17.1.08, 10.3.08 וכו', התקשרתי לחברה על-מנת להסדיר את העניין ולבטל את ה"חוב". הגעתי למחלקת גבייה, שם ענתה לי בחורה בשם סיוון לטלפון, במהלך השיחה הרועמת (בה כל צד אמר את שלו) יש לציין, היא צעקה עלי ולבסוף וניתקה לי את הטלפון בפנים (!), התקשרתי שוב לאחר מכן וענתה בחורה בשם עירית שגם היא ניתקה לי את הטלפון בפנים (!), וניתקו אותי שוב והעבירו אותי לשירות לקוחות שם ענה בחור בשם גל שהעביר אותי חזרה לגבייה (בערך כ-20+ דקות שיחה), לבסוף סיוון ענתה לטלפון ושהבינה שאני לא מתכוון לוותר דיברה איתי. היא אמרה לי שלא ניתן לבטל את ה"חוב", וביקשתי ממנה לדבר עם מנהל (בסביבות 50 פעם), לאחר מכן היא אמרה שהיא תבדוק אם ניתן לבטל את החוב ותחזור אלי תוך חצי שעה. יאמר לזכותה שהיא חזרה אלי בזמן ואמרה שניתן להפחית את החוב לכ- 690.14 ש"ח, אני לא הסכמתי וביקשתי לדבר עם מנהל. נאמר לי שמנהל יחזור אלי תוך 48 שעות.
יום ראשון 20.1.08, 16:45, (קצת יותר מ48 שעות...) חזרה אלי בחורה בשם ליז (על קולה היה ניתן לשמוע שממש לא בא לה לדבר איתי),שאלה אותי מה אני רוצה והסברתי לה שאני רוצה שיבטלו את ה"חוב" לאלתר ולהפסיק כל התקשרות שהיא עם החברה. ליז אמרה לי שלא ניתן לבטל את ה"חוב". אני אמרתי שאם יש הסכם בכתב ביני ובין החברה שמאשר את דבריה אשמח לראותו אך היא אמרה:"בזה שנתת את האשראי אתה מאשר בע"פ את העסקה", בתגובה אמרתי: "ובזה שניתקתי את התשלומים אני מבטל אותה", היא אמרה שתחזור אלי מחר לאחר שתבדוק מה ניתן לעשות בנושא.
היום (יום שני 22.1.08) ליז חזרה אלי, ואמרה שלאחר בדיקה לא ניתן לבטל את ה"חוב" ושאני צריך לפקסס לשירות לקוחות את הבקשה (להזכירכם, שירות לקוחות כבר בעבר טלפונית העביר אותי לגבייה). ביקשתי לדבר עם המנהלת שלה והיא סירבה, ביקשתי לדעת את שמה של המנהלת ורק לאחר שהסברתי לה שאני לקוח (בתגובה אמרה:"אתה לא לקוח"- ואני שואל- אז למה אתם רוצים ממני כסף?), היא נתנה לי את שם המנהלת שלה- שירלי חזן מנהלת מחלקת הגבייה, השארתי פרטים וביקשתי שגם היא תחזור אלי.
לבסוף חזרה אלי מנהלת מחלקת גביה וללא הסברים מפורטים, וללא הסברים מספקים, דחתה את הבקשה והנושא לא טופל. כמו-כן, ביקשתי ממנה שתעביר את העניין לטיפול מנהל נוסף אך זה לא קרה עד היום.

לסיכומם של דברים

א. חברתכם בעיניי מתנהלת כמו ארגון פשע יותר מאשר חברה שאמורה לספק שירות הולם ללקוחותיה, בחיים לא התייחסו אלי בצורה כל כך משפילה בשירות לקוחות- ניתוקי טלפונים, צעקות, בזבוז זמן יקר שלי, סחבת מכוונת וזלזול. מעבר לכסף אני פשוט מרגיש עוגמת נפש נוראית, שלדעתי לא מגיע לאף אדם, לקוח או לא לקוח. יש לציין שלהוריי, לאחי, לכל משפחתי המורחבת וחברי יש מנויים נוספים בחברתכם שבקרוב יבוטלו בעקבות הטיפול הכושל שלכם במקרה זה, וכך הובלתם עצמכם למצב, שבמקום להרוויח עוד לקוח מרוצה, הפסדתם עוד שלושה לפחות...
ב. אני מבקש, בכל לשון של בקשה להפסיק את פעילות המנוי לאלתר, כבר ביקשתי זאת מספר פעמים אך משום מה, על-אף שדיברתי עם מספר נציגי שירות לקוחות, זה לא קרה.
ג. חברתכם הפרה עימי את חוזה ההתקשרות בצורה בוטה ולכן אני מבקש שתבטלו לאלתר את הסכם ההתקשרות שכן אינו תקף, תשלומי החוב שולמו מצידי עד הפרת החוזה על-ידכם, כמו-כן, אני מבקש לבטל את החוב של -900 ₪ + שכן הדבר אינו חוקי.
ד. אני מבקש שנציגי מחלקת הגבייה או שירות לקוחות או כל מי שיכול לעזור בנושא ברמת מנהל ומעלה בלבד, יחזרו אלי לעדכן אותי שהחוב בוטל. שוב, אין אני מעוניין יותר לדבר עם נציגי שירות זוטרים, רק עם רמת מנהל מחלקה וכו'.
ה. אני מבקש שתשובתכם תהיה גם בכתב בנוסף לתשובה טלפונית.
ו. אם כל אלה, לא יקרו, אני מבקש להעביר את הבקשה למחלקה המשפטית על-מנת לזרז את ההליך.
ז. אני מבקש להעביר העתקים של מכתב זה לכל הנוגעים בדבר, מחלקת הגבייה, מחלקת שירות לקוחות, מחלקת תלונות הציבור וכו'.

מיום כתיבת מכתב זה, אני מצפה שהעניין יטופל בתוך חודש ימים לכל היותר,
כל שובר חוב נוסף שחברתכם תשלח אליי הביתה תיחשב בעיניי כהטרדה.

בתודה רבה, כבוד רב וברכת חג חירות שמח,
עלבון, כספי,בזבוז זמן, הטרדה סוג הנזק :
ביטול הסכם ההתקשרות, הפסקת שליחת שוברי חוב, טיפול הנושא פתרון נדרש :

012 סמייל / אינטרנט זהב שירות לקוחות

, תגובה:
פניות הציבור שם ותפקיד:
תשובתינו נמסרה למר מורנו, מספר פעמים בעבר גם ע"י מנהלים במחלקות השונות של חברתנו. לא נותר לנו אלא לחזור על הצעתינו מתאריך 6.2.08.
צא לנו כי מר מורנו מתכחש לחובו. אנו מקווים כי יבחר לשלמו בהקדם.
תגובה:
ראו תגובה לעיל. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה