פרטי התלונה

תלונות 012 סמייל / אינטרנט זהב

תלונות אינטרנט

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
מספר הטעייות צרכן נושא התלונה:
אזור חיפה אזור:
רח' האצ"ל 53 ראשל"צ 75706 כתובת:
תיאור הבעיה:
שלום רב
ברצוני להתלונן כנגד חברת קווי זהב 012
בעקבות מספר שיחות שבראשונה נאמר לי במפורש שלתוכנית שלי יש מגבלה של מדינות והיא עד 5 מדינות ושאם אני רוצה להוסיף יעד עלי למחוק מהרשימה,לאחר מכן התברר לי שזו הייתה הטעיה כי דיברתי עם נציגה בשם שיר ב24/2/13 -15:27 מ'ס פניה -55798262 שאמרה שאפשר בוודאות עד 10 מדינות לתוכנית ! לא מבין מדוע אותה נציגה הטעתה אותי ! פשוט חוצפה ולא בסדר כי כך אני למעשה מפסיד מדינות שהייתי יכול לקבל עליהם תעריף מיוחד .
בנוסף לכל אלו בתאריך 24/2/13 דיברתי לראשונה עם נציגה בשם רותם בשעה 14:40 וביקשתי לדעת לגבי חיוג לניו זילנד .היא אמרה שהחיוג לשם כלול בחבילה שלי ושזה זהה לחיוג לארה"ב. שאלתי אותה אם היא בטוחה ! !! והיא אמרה שכן ,בנוסף שאלתי לגבי התעריף מעבר לחריגה ואחרי כמה מספרים וידאתי איתה על 13 אגורות לדקה.שאלתי שוב אם היא בטוחה והיא אמרה שכן !. ( יש לציין שהשיחה מוקלטת ואכן אפשר לשמוע הכל בצורה ברורה ! ! ) לאחר מכן דיברתי עם נציגה בשם תמר 14:50 ושאלתי אותה מספר שאלות נוספות לגבי התוכנית ואז התברר לי שגברת רותם רשמה משהו אחר במחשב לגבי התעריפים ולא את מה שאמרה לי ושניתן לשמוע ! פשוט הזוי . לאחר המתנה ...עם אותה נציגה בשם תמר שביקשתי לדבר עם מנהל למעשה השיחה נותקה לה כך במקרה... לא לעניין ! . צילצלתי שוב ודיברתי בסוף עם הנציגה שיר שהסברתי לה מה שקרה וביקשתי מנהל . 1 לא יתכן שאומרים ללקוח משהו אחד ורושמים משהו אחר .2 לא יתכן שאומרים ללקוח שהמדינה כלולה כשהיא למעשה לא כלולה ויש צורך להוסיפה .
3 לא יתכן שאומרים ללקוח שיש הגבלה ברף מסויים בתוכנית שלמעשה מגיע ללקוח כפול מזה . נאמר לי עד 5מדינות שלמעשה מגיע לי 10 .
כל הנושא מתועד
הגיע הזמן לשירות הולם מדוייק ואמיתי
מקווה למענה ופיצוי הולם
לירון
בזבוז זמן ועוגמת נפש סוג הנזק :
פיצוי כספי פתרון נדרש :

012 סמייל / אינטרנט זהב שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה