פרטי התלונה

תלונות McDonald's (מק'דונלדס)

תלונות מסעדות ומזון מהיר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
רשלנות וגרימת סכנת חיים של ילדה קטנה נושא התלונה:
‏יום רביעי ‏03 ‏ספטמבר ‏2014 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
קניון בת ים כתובת:
תיאור הבעיה:
ביום רביעי הלכתי למקדונלדס עם אחותי בת החמש, רצינו רק ליהנות מגלידה פשוטה אך המקרה נגמר עם טיפול נמרץ. ביקשתי גלידה אמריקאית בגביע וכמו תמיד ווידאתי שאין בוטנים. לאחותי יש אלרגיה גבוהה לבוטנים ובגלל זה אני תמיד שואלת עם לאוכל אין בוטנים או עם האוכל היה בקרבת בוטנים. אני תמיד מקבלת תשובה ברורה, יש סכנה של בוטנים או אין שום בוטנים. גם הפעם הסברתי שיש אלרגיה לבוטנים ושהאוכל לא יכול לגעת או להיות בקרבה של בוטנים. קניתי אותה גלידה מידי שבוע והאמנתי שעם אסביר את המצב, יתנהגו בהתאם. כ10 דק לאחר שאחותי סיימה את הגלידה היא החלה להחניק. צעקתי לבחור צעיר שיתקשר מהר למד"א. המצב של אחותי החמיר תוך דקות ספורות. פניה ואצבעותיה התנפחו והפכו לצבע כחול עיניה החלו לפרפר והיא הפסיקה לנשום. השכבתי אותה על ספסל ובעזרת הדרכה של מד"א דרך הפלאפון, הזרקתי לה אפיפן (זריקה נגד תגובה אלרגית שאני תמיד מחזיקה איתי).
מיד אחרי הזריקה היא החלה שוב לנשום, אך עוד לא יכלה לקום. ניידת טיפול נמרץ הגיעה למקום מהר. לפי מצבה של אחותי הם הסבירו שעם לא הייתי מזריקה לאחותי הקטנה את המזרק, המקרה היה מסתיים בטרגדיה. ומשם נסענו לבית החולים. שם אחותי קיבלה עירוי, זריקות נוספות ותרופות.
מאז עבר שבוע ואחותי בוכה כל פעם שרואה אמבולנס, לא מרשה לי ולאימא שלי להתרחק ממנה ומפחדת להיות בקרבת הקניון ומראה סימני סגירות רגשית וחרדה בגן.
אחרי המקרה התקשרנו למקדונלדס כדי להסביר את המצב ולהבין אך מקרה כזה יכול להתרחש. רצינו הסבר אך הדבר היחיד שקיבלנו זה היה טלפון ממנהלת של מקדונלדס ממחלקת תלונות הציבור, היא מסרה שלאף עובד לא זכור ילדה קטנה שקנתה גלידה והוסיפה שהמצלמות לא עובדות כבר חודש אז אין מה לעשות בנושא . לא רק שתשובה ברורה לא קיבלנו אלה עוד היחס היה מזלזל ואף לא קיבלנו התנצלות או רמז של חמלה בדבריה.
סכנת חיים סוג הנזק :

McDonald's (מק'דונלדס) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה