פרטי התלונה

תלונות McDonald's (מק'דונלדס)

תלונות מסעדות ומזון מהיר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אבנים בסלט נושא התלונה:
‏יום רביעי ‏23 ‏מאי ‏2007 תאריך האירוע:
אזור חיפה אזור:
תיאור הבעיה:
אכלתי סלט של מקדונלדס שהיו בו חתיכות של משהו שלא הצלחתי לזהות אבנים/חצץ/שברי חרסינה??! באחד הביסים נשכתי אבן ונשברה לי חתיכה מהשן.ניגשתי עם הסלט לאחראית המשמרת פאעור שמה והראתי לה. היא לקחה ממני את הסלט להראות לטבח וזרקה אותו לפח והביאה לי חדש.בקשתי את החתיכות והיא טענה שזרקה ולא תחפש בפח וכעסה עלי על בקשתי. לאחר בירור פרטי ההנהלה בסניף אחר(פאעור טענה שאין לה) פניתי גם באמצעות האינטרנט וגם באמצעות מכתב מפורט עם התלונה ומכתב מרופאת השיניים.קיבלתי תשובה שלאחר בדיקת הנושא אין אפשרות לפצות אותי כי האחראית משמרת טוענת שזה חתיכות פלסטיק מאחד הכלים של המטבח,ופלסטיק לא יכול לשבור לי שן!
בשיחה טלפונית עם דליה פסח נאמר לי שאכן גב פאעור סיפרה שגם הטבח ראה את החלקיקים וקיבלתי סלט חדש. מה זה משנה מה סוג החומר אותו נשכתי ??אנו מסכימות שזה אכן קרה!
האם אני צריכה לשאת בהוצאות של מבנה וכתרבגלל שאכלתי חתיכות לא מזוהות שלא אמורות להיות בסלט שלכם??פניתי שוב בכתב עם ערעור אך הגוף הענק והעשיר הזה לא מוכן לפצות ולהשתתף איתי! גברת דליה האחראית על פניות הציבו אמרה שהעו"דשלהם אמר/ה "אין אפשרות להענות לבקשות פיצוי של לקוחות כל עוד לא הוכח באופן חותך ומובהק קשר בין המקר לתוצאותיו לכאורה"

מזל שזאת רק השן!!!
ועוגמת נפש סוג הנזק :
בדיקה מחודשת של רשת מקדונלדס ופוצוי כספי בגובה הנזק ואולי גם על עוגמת הנפש והטרטור. פתרון נדרש :

McDonald's (מק'דונלדס) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה