פרטי התלונה

תלונות McDonald's (מק'דונלדס)

תלונות מסעדות ומזון מהיר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אוכל מחפיר, שירות מזלזל, מחסור בציוד. נושא התלונה:
גוריון שחר שם/כינוי:
‏יום שלישי ‏17 ‏יוני ‏2008 תאריך האירוע:
אזור הדרום אזור:
מתחם ביג באר שבע כתובת:
מתחם ביג באר שבע סניף חברה:
תיאור הבעיה:
ב 17/6/2008 ניכנסתי בשעה 21:00 למקדונדלס בבאר שבע בסניף ביג,
במקום נוחכו 4 עובדים, ובערך 2 לקוחות בקופה, לקח קרוב ל 10 דקות לקבל שירות, מכיוון שרק שני קופות פעלו, הזמנתי ארוחה אחת של איזי רוייאל דיאט קולה וצי'פס ושני ארוחות של 10 שקלים + גבינה כדי לאכול בבית מאוחר יותר!
ביקשתי שבאיזי רוייאל יהיה גבינה, ללא עגבניה! ביקשתי שבקולה לא יהיה קרח!
לאחר עוד 10 דקות של המתנה קיבלתי את הארוחה ללא צ'פס בתענה שהציפס עוד לא מוכן והוא יוגש לי בהמשך, נגשתי לשולחן, והתיישבתי לאכול,
לאחר שפתחתי את האיזי רוייאל, גיליתי מחזה מחפיר! התמונה שאל הפירסום והתמונה שהתגלתה לפני הייתה שונה מאוד, כמו להשוות בין BMW לפיאט 127 ישנה!
צילמתי את הארוחה והתחלתי לאכול, למרות שהבורגר היה נראה תקין הטעם היה של פחם, רק אחרי שאכלתי חצי מהמבורגר גיליתי שהלחמניות שרופות לגמרי במפנים! ויתרתי והמשכתי לאכול, הגבינה שביקשתי התגלתה רק לקראת סוף הארוחה, מכוון שגודל פרוסת הגבינה הוא רק כשליש מגודל הלחמניה, גיליתי שבכל זאת יש לי עגבניה בניגוד למה שביקשתי, לאוכל היה טעם של שרוף, אך במקביל מרקם מאוד נוזלי כאילו לא מוכן!
ממש בביס האחרון היתיישב בשולחן לידי אדם מבוגר שקיבל בטעות ארוחה שלא הזמין, הוא קיבל איזי רואייל, שצבע הלחמניה היה כהה, ניגש אליו איש צוות והתנצל, ורק אז הבנתי שאני בעצם אוכל רוייאל רגיל! מכוון שאצלי הלחמניה הייתה מאוד בהירה! בניגוד מוחלט למה שהזמנתי!, עוד לא הספקתי ללגום מהשתיה וסיימתי את האוכל קמתי במטרה לצאת כל עוד נפשי בי, אך לא לפני שהנגב ידיים, לצערי על השולחנות לא היו מגבונים, ושפניתי לאחד הקופאים והערתי על כך נתקלתי בתגובה של: "אצלנו מנגבים על הבגדים" כמובן שהבנתי שהקופאי צוחק איתי, המתנתי ורק לאחר שסיים לקבל הזמנה מאדם אחר הגיש לי שני מגבונים קטנים ומעליבים ורק אז הגיש לי את הצ'פס שכבר שכחתי ממנו!, לקחתי את הצ'יפס צירפתי אותו לשני הארוחות בשקית והלכתי עם השתיה ביד, בזמן שנהגתי הבייתה סיימתי את הדיאט קולה שלי, וגיליתי שיש רעש של קרח בכוס, בניקוד למה שביקשתי! (אני בספק שהכן זו הייתה דיאט קולה)
הגעתי הבייתה, לצערי זה ממש הגעיל אותי ועשה לי תחושה של צרבת בגרון, ניגשתי לשירותים והקאתי את האוכל, ואני אף פעם לא מקיא! שטפתי פנים ציחצחתי שיניים והתנחמתי בעובדה שיש לי אוכל נוסף בשקית, פתחתי את שני הבורגרים הקטנים, והפעם לפני שאכלתי פתחתי את הלחמניות לוודות שהכל תקין, ושוב! קרח בשתיה! לחמניות שרופות, ודווקא הלחמניות האלו כן יכולות להתמודד עם גודל הגבינה, אך לצערי לא הייתה גבינה באף אחת מהן! הצ'פס היה יבש, אבל קצת באשמתי כי לא רציתי לאכול אותו כשיש לי בחילה, אבל גם לא מלוח, וגרוע מזה, לא היה מלח בשקית! קראתי לכלב שלי, והגשתי לו ארוחה של שני בורגרים וצ'פס של מקדולנדס במקום הבונזו הרגיל!
התקשרתי ל"בר בורגר" הזמנתי ארוחה שלאחר 15 דקות הגיעה לפתח ביתי! הלחמניה הייתה נפוחה יותר, הבורגר היה מלא יותר, והרוטבים בחינם, הצ'יפס היה ממש ענק! וכמו שביקשתי לא הייתה עגבניה! וקיבלתי בקבוק חצי ליטר קולה זירו! והקטע הממש מפליא זה עלה לי רק 24 ש"ח בניגוד ל 50 ש"ח במקדולנדס!
והקבלה והתמונה המחפירה שמורות ( מס' קבלה 4605000024094)

צר לי שכך הייתה החוויה שלי במקדולנדס, לא נראה לי שאני יחזור עליה בעתיד!
נ.ב.
לא מזמן נסעתי לחופשה קצרה בבריטניה, אכלתי שם מקדולנדס! שאף אחד לא יספר לי סיפורים, של "התמונה לצורך המחשה בלבד!"
שם האוכל נראה בידיוק כמו בתמונה!
עלבון, סוג הנזק :
פיצוי הולם, ולא ארוחה בשובי של 50 ש"ח! זה יעליב יותר! רק הדלק להגיע במיוחד עלה יותר! פתרון נדרש :

McDonald's (מק'דונלדס) שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה