פרטי התלונה

תלונות רמת גן

תלונות עיריות

תלונות עיריות ומועצות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אי מיצוי הליכים ושימוש לרעה באזהרה לפני עיקול נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏17 ‏אוגוסט ‏2006 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
בתאריך 17.8.06 - קיבלתי לידי בידי שליח התראה לפני עיקול בגין דו"ח חניה
מספר 1896737 . למרות העובדה שלא קיבלתי את הדו"ח לכתובת שאני גר בה. את הדו"ח. חשוב להדגיש, עירית רמת גן יודעת את כתובתי ושלחה אלי דו"ח חניה לתשלום בתאריך 10.5.2006 (הדו"ח שולם ללא כל בעיות) למרות האמור לעיל, לדעתי, בחר משרד עורכי הדין סנדרוביץ, רינקוב, חמד ושות' שמטפל בהתראה לפני העיקול, להתעלם מן המידע המצוי בידי העיריה ולהאיץ את הליך הגביה, כדי לקבל לידיו את דמי הטיפול.
הדו"ח המקורי עמד על 100 שקלים וגדל לסכום של 510 שקלים. פניתי באמצעות הטלפון למשרד עורכי הדין ודרשתי מהם לשלוח לי אישור משלוח של הדו"ח לכתובת הנ"ל - ברחוב השומר 14 רמת גן, אבל לפי שעה, נעניתי בסירוב. בכוונתי לשלוח להם את הדרישה גם בדואר רשום. האם אני צודק, או שעלי לשלם את הדו"ח כנדרש במכתב העיקול. תודה מראש על הטיפול.
עוגמת נפש סוג הנזק :
אבקש לממש את זכותי ולקבל את הדו"ח (מספר 1896737 ) פתרון נדרש :

רמת גן שירות לקוחות

, תגובה:
הדר אליאס מנהלת המשרד שם ותפקיד:
דו"ח החניה מס' 1896737 נשלח בדואר רשום לכתובתו של בעל הרכב הרשום במשרד הרישוי, וזאת בהתאם לתקנה 41(ב) לתקנות סדר הדין הפלילי, התשלד-1974. עפ"י תקנה 44א לתקנות סדר הדין הפלילי קיימת חזקת מסירה, לפיה רואים את ההודעה לתשלום קנס כאילו הומצאה כדין גם בלא חתימה על אישור המסירה, אם חלפו חמישה עשר ימים מיום שנשלחה בדואר רשום, אלא אם הוכיח הנמען שלא קיבל את ההודעה או את ההזמנה מסיבות שאינן תלויות בו ולא עקב הימנעותו מלקבלן.

מודה לך על פנייתך.

תגובה:
אם לטענתך ההודעה לתשלום קנס נשלחה לכתובת שגויה, הרי שרק אם יומצא למשרד עורכי הדין סנדרוביץ', רינקוב, חמד ושות' אישור משרד הרישוי המעיד על כך, ייבדק העניין בשנית על-ידם.פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה