פרטי התלונה

תלונות רמת גן

תלונות עיריות

תלונות עיריות ומועצות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
מפגע בטיחותי נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
שלום רב -
שמי אסף, אני רוכב אופנוע ואני פונה אליכם לגבי רחוב בן גוריון שעפ"י הבנתי נמצא תחת אחריותכם.
הכביש כולו (עם דגש על החלק בין רחוב הרא"ה לז'בוטינסקי) מלא במפגעים בטיחותיים חמורים כגון בורות, מהמורות, סדקים ותעלות ברוחב של כמה סנטימטרים (המשתרעות לאורך של עשרות מטרים!) המהווים סיכון של ממש לרוכבי אופנוע ולנהגים בכלל.
חשוב להדגיש כי תעלות רחבות וארוכות כ"כ כמו שיש בכביש הזה הן מלכודות מוות עבור אופנוענים, מספיק להקלע עם הגלגל לאחת מהן בשביל להתרסק, בלי קשר למהירות או למיומנות הרוכב)
מנסיעה שיגרתית בכביש ובלי אמצעי בדיקה מתוחכמים ניתן לראות בבירור שאין בחלק הזה של הכביש יותר מחצי מטר רצוף ללא בור, שבר, תעלה או מפגע מסוכן
אחר.
מכיוון שלא מדובר באיזה רחוב זניח, אלא בציר כ"כ מרכזי באיזור כולו, עם צורך בנגישות גם לחיילי השלישות, קשה לי להבין איך הוא מתוחזק בצורה רשלנית כ"כ כמו לא יותר מדרך עפר.

אודה לכם על התייחסות לפנייתי.
בתודה מראש ובברכת שבוע טוב -
אסף.
כביש מסוכן סוג הנזק :
סלילת הקטע מחדש פתרון נדרש :

רמת גן שירות לקוחות

, תגובה:
אבי בן זאב מנהל מחלקת שם ותפקיד:
רחוב בן - גוריון בקטע הרא"ה - ז'בוטינסקי , חציו בשטח השיפוט של העיר בני-ברק (בכוון הנסיעה מדרום לצפון) וחציו השני בשטח השיפוט של העיר רמת-גן. תגובה:
למרות שהרחוב עובר בשטח השיפוט של שתי הערים יזמה עיריית רמת-גן את הסדרת קטע הרחוב המדובר, תכננה אותו ועתה אנו ממתינים לאישור תוכניות והקצאת תקציב ע"י משרד התחבורה. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה