פרטי התלונה

תלונות רמת גן

תלונות עיריות

תלונות עיריות ומועצות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
גביה באיומים ע"י משרד עו"ד סנדרוביץ רינקוב חמד ושות נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
לפני מספר שנים וליתר דיוק בתאריך 7.7.2003 קיבלתי דוח חניה.לימים קיבלתי דרישת חוב ממשרדו של עו"ד סנדרוביץ המיצג את עירית רמת גן.היות ובאותו זמן הייתי בהליכי פשיטת רגל שלחתי למשרדו את צו הכינוס ומאז לא שמעתי ממשרדו עד לאתמול.אתמול התקבלה אצלי שוב דרישת חוב בגין דוח זה.משרדו של סנדרוביץ לא הצטרף לנושי במסגרת הליך פשיטת הרגל [אשר הסתיים בהפתר במסגרת הסדר] דבר שככל שאני מבין מונע ממנו כל דרישה כיום.כך בדיוק נהגה עירית תל אביב אשר ביטלה דרישות חוב בגין קנסות [לא הגישה דרישת חוב ומחקה את החובות]פעולתו של סנדרוביץ אינה חוקית ומהווה ככל שאני מבין סחיטה באיומים.
עלבון עוגמת נפש סוג הנזק :

רמת גן שירות לקוחות

, תגובה:
הדר נגרי-מנהלת המשרד שם ותפקיד:

החוב הינו בגין הודעת תשלום קנס שמספרה 1259431 מיום 7.7.03.

לפי המידע שבידנו, בתאריך 6.8.07 ניתן נגדך צו כינוס.

עם קבלת מידע זה, משרד עורכי הדין סנדרוביץ', חמד ושו'ת עדכן ברישומיו כי הינך מצוי בהליכי כינוס נכסים ולפיכך הושהו כל הליכי הגבייה בפועל, לקנסות שנוצרו לפני מתן צו הכינוס, זאת עד לסיום ההליכים וקבלת ההפטר.

מאחר וסעיף 69(א)(1) לפקודת פשיטת הרגל [נוסח חדש], תש"ם-1980, קובע כי החייב אינו פטור מחוב המגיע למדינה בשל קנס, דרישות לתשלום החוב המשיכו להישלח לכתובתך המעודכנת.

בתאריך 21.1.09 בוטל צו הכינוס עקב הסדר, ולפיכך משרד עורכי הדין המשיך בהליכי הגבייה מאחר, וכאמור לעיל, ההפטר אינו חל על חוב המגיע למדינה בשל קנס.

בניגוד לטענתך, העירייה אינה מחוייבת להגיש תביעת חוב כתנאי לאי תחולת ההפטר על הודעת תשלום הקנס, והיא רשאית להמשיך בהליכי הגבייה לפי פקודת המסים גבייה. הדבר עולה הן מלשון סעיף 69(א)(1) לפקודת פשיטת רגל והן מפסק דינו של בית המשפט המחוזי בבאר-שבע בתיק פש"ר 6019/00 אסרף שמואל נ' הכנ"ר ועיריית ירושלים.

בנסיבות אלו נדחית טענתך לאי חוקיות הליכי הגבייה.
תגובה:
עליך לפנות למשרד עורכי הדין סנדרוביץ' על מנת להסדיר את תשלום החוב.
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה