פרטי התלונה

תלונות רמת גן

תלונות עיריות

תלונות עיריות ומועצות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
עיריית רמת גן נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
שלום..
לפני חודשיים וחצי בערך פתחתי חנות מכולת ברחוב הראה 264 רמת גן. השקעתי עבודה רבה כדי להפוך את המקום לאטרקטיבי. אנשים באים לקנות כל יום ומאד מרוצים.
מסיבות שאני לא מצליח להבין פוקדים את המקום כל הזמן פקחי עיריית רמת גן עם תלונות שונות ולא צודקות כמו למשל בקשה להוריד דגלי ישראל ביום העצמאות וכו, קיבלתי קנס על סך 430 שח על שלט נייד קטן שעומד על המדרכה ולא מפריע לאף אחד.
יש לציין שכרגע אני פועל כדי להוציא רשיון לעסק. כשהגעתי לעסק פניתי לעירייה כדי לקבל את השרטוטים של החנות והרשיון עם השם הקודם , אך למרבה הפלא הכל נעלם. אין מסמכים בתיק של העסק בעירייה, ולכן נאלצתי לקחת מהנדס באופן עצמאי כדי שאוכל להוציא רשיון עסק. הפקחים באים כל הזמן ומזכירים שאין רשיון לעסק, להוציא רשיון לוקח זמן ואני בתהליך, זאת לא אשמתי שכל המסמכים נעלמו באופן מפתיע מהעירייה, וזאת לדעתי צריך לבדוק איך זה קרה.
בנוסף אני מקבל חשבונות מים וארנונה גבוהים מאד. חשבונות המים הם ממש הזויים ואינם תואמים את הצריכה הריאלית בחנות. יש בחנות רק ברז אחד לשטיפת ידיים. חשבון הארנונה הוא גבוה יחסית לאזור בו נמצאת החנות. היתה לי חנות ברמת אביב ג באזור מצויין ושילמתי את אותו הסכום.
אני מוכן לעשות כל מה שהחוק דורש אבל אני מרגיש שמציקים לי ומפריעים לי .
מבקש את עזרתכם, אני ממש מיואש מהמצב, לא יכול להיות שבתקופה כל כך קצרה יופיעו 12 פקחים . הצילו.................
תודה רבה
אשר אסרף

רמת גן שירות לקוחות

, תגובה:
אורלי חן - מנהלת יחידת שם ותפקיד:
במענה לפנייתך, לתשומת לבך חל איסור להצבת שלטי חמור לצורך פרסום בשטח המדרכה והמעבר הציבורי, לאור האמור הוגשה כנגדך ברירת קנס.
מפקחי המחלקה עורכים ביקורים שוטפים ברחובות העיר על מנת לוודא שמירת הניקיון והסדר, אין לראות בפעילותה השגרתית של מחלקת הפיקוח כהצקה או הפרעה.
נשמח לעמוד לשרותך בכל עת ונתייחס באופן פרטני לכל מקרה ומקרה.
תגובה:
עלייך לוודא כי שטח המעבר הציבורי ישאר פנוי וחופשי מכל מכשול. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה