פרטי התלונה

תלונות משרד הפנים

תלונות עוד משרדי ממשלה

תלונות ממשלה ומוסדות ציבור

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה משרד הפניםשעות פתיחה משרד הפנים גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
תלונה לגבי אטימות במשרד הפנים בנתניה נושא התלונה:
שוחט אורן שם/כינוי:
‏יום ראשון ‏06 ‏ספטמבר ‏2009 תאריך האירוע:
אזור השרון אזור:
נתניה כתובת:
תיאור הבעיה:
בעקבות פריצה וגניבת ת"ז שלי ושל אשתי התיצבנו הבוקר (6/9/2009) שנינו במשרד הפנים בנתניה. המטרה, תעודות זהות חדשות. לאחר ביקור במשטרה והגשת תלונה על הגניבה הגענו למשרד בשעה תשע ולקחנו מספר בכניסה. התור השתרך כמאה מספרים לפנינו, והתקדם בקצב של עשרים מספרים לשעה, בערך.
עקב שפעת החזירים העדפנו להעביר את הזמן מחוץ למשרד בקומת הקרקע. מדי פעם עליתי לבדוק כיצד מתקדם התור. בשעה 11:58, עליתי בפעם האחרונה ולהפתעתי (ולהפתעת עוד מספר אנשים שעמדו מסביבי) עמדתי מול דלת סגורה.
שעות הפעילות של המשרד הן עד לשעה 16:00 ביום ראשון (לפי האתר), ברם במשרד הפנים בנתניה החליטו על חקיקה מקומית. בשעה 12:00 ננעלות הדלתות ולא מתאפשרת כניסת אנשים למשרד, גם כאלו שיש בידם מספר. אין שום איזכור באתר לחוק הדרקוני הזה ולמותר לציין שאם היה נרמז לי ע"י מישהו (למשל איש האבטחה הלא חביב שעמד בפתח) שזהו החוק, הייתי מתייצב לפני הזמן. הרי כל אותה השעה חיכיתי בקומה מתחת.
תחנונים ובקשות לנהוג לפני משורת הדין נפלו על אזניים ערלות. אנשי האבטחה חסמו את הכניסה ולא אפשרו לאיש להכנס.
ברור לי שהחוק הדרקוני הנ"ל, שאין להכניס אנשים, גם בעלי מספר, הוא החלטה מקומית של מנהלת משרד הפנים בסניף נתניה. אטימות בצירוף של חוסר איכפתיות משווע והצורך לבזבז יום עבודה נוסף גרמו לי לפנות עליכם.

משרד הפנים שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה