פרטי התלונה

תלונות משרד הפנים

תלונות עוד משרדי ממשלה

תלונות ממשלה ומוסדות ציבור

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה משרד הפניםשעות פתיחה משרד הפנים גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אי כיבוד הסכם גירושין המאושר ע"י בית דין רבני - דרכון לקטין נושא התלונה:
גשינוב ז'ניה שם/כינוי:
אזור השרון אזור:
נתניה, רח' רמז כתובת:
תיאור הבעיה:
שלום רב
התחתנתי והתגרשתי כהלכה דרך בית דין רבני. הסכם הגירושין אושר ע"י בין דין הרבני וכל הרשויות קיבלו אותו (מכירת בית, חשבונות משותפים, חזקת הילד וכו').
הבעיה היא, שלפי ההסכם אני ,האם (הילד בחזקתי המלאה), רשאית להוציא לילד דרכון ולקחתו לחו"ל לביקורי משפחה וטיולים. מתברר שמשרד הפנים לא מכבד הסכם המסוכם והמאושר ע"י בית הדין הרבני. בנוסף אני אשת קבע ובעלת משכנתא בארץ.
נישואין - כן, גירושין - כן, שינוי פרטים השינוי ומען הילד - כן, אבל דרכון....לא!!!
אני מבקשת לקבל הוכחה כתובה ובנוסף - הפניה למקום שבו הייתי צריכה לקרוא את זה וגם הסבר, למה הבקשה לדרכון כולל צילום הסכם גירושים ותשלום התקבלו ממני במרשד הפנים בלי אף סימן שאלה והתראה לכך שזה לא סופי.
בהפניה של משרד הפנים לנוהלים - אין שום דבר לגבי הנושא, וההסכם נכתב בהתייעצות עם מספר עורכי דין. http://www.moin.gov.il/
מצורף קישור אל נוהל בקשה לדרכון/תעודת מעבר לקטין המתפרסם באתר משרד הפנים(ובו אין התייחסות להבדל בין בית דין רבני ובית דין לעינני משפחה):
http://www.moin.gov.il/Apps/PubWebSite/publications.nsf/All/5671214E65176E0EC22573C10030DCBE/$FILE/Publications.2.0002.pdf?OpenElement

תודה רבה
עוגמת נפש סוג הנזק :
מצפה להתייחסותכם הרצינית והמקצועית.מעדיפה - פתרון לבעיה בלי ש"אלחם" בגרוש שלי, כי זה משחקי כוח מיותרים, כי הוא כבר חתם על ההסכם ועכשיו הוא מרגיש ששוב אני תלויה בו. פתרון נדרש :

משרד הפנים שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה