פרטי התלונה

תלונות משרד הפנים

תלונות עוד משרדי ממשלה

תלונות ממשלה ומוסדות ציבור

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה משרד הפניםשעות פתיחה משרד הפנים גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
בוקר שישי גשום ומעושן בסניף משרד הפנים בטירת הכרמל נושא התלונה:
שינדר אורלי שם/כינוי:
‏יום שישי ‏11 ‏ינואר ‏2013 תאריך האירוע:
אזור חיפה אזור:
משרד הפנים שלוחה טירת כרמל כתובת:
טירת כרמל סניף חברה:
תיאור הבעיה:
14/01/13
בוקר שישי גשום ומעושן בסניף משרד הפנים בטירת הכרמל.
שלום רב.
רוצה לשתף אתכם בחוויה מיוחדת שחווינו אני וילדי ביום שישי האחרון .
כזכור לכם היה גשום ,חורף האמיתי , כשאנו עטופים במעילים ומנסים ללא הצלחה להילחם ברוח הקרה ,הגענו בשארית כוחותינו לבניין הרווחה המשמש ביום שישי סניף של משרד הפנים .
המטרה שלשמה הגענו – הייתה הארכת דרכונים לשני ילדיי. בני הבכור עתיד לצאת עם תזמורת הקונסרבטוריום לנסיעה לאירופה ולייצג שם את עיריית טירת כרמל...כשפתחנו את דלת הסניף היתקשנו לנשום ולראות ,המקום היה אפוף עשן,לרגע חשבתי לעצמי שאולי בטעות הגענו לאיזה מועדון לילה במדינת עולם שלישי...עם העיניים חיפשתי את בר המשקאות ואת כדור המראות בסגנון הדיסקו שאולי במקרה תלוי על תקרת המקום. לאחר שאיכשהוא העיניים התרגלו יכולתי להבחין בשתי פקידות מעשנות ,האחת ישובה רגל על רגל והשנייה הסתובבה ללא מטרה נראית לעין. נשמעו קולות ויכוח רמים שהתברר שהפקידה זאת שישבה ניסתה ללמד את האזרח שעמד מולה דרך ארץ....משהוא מסגנון שלקוח או מהווי כיתה א' או לחילופין מדריכת טירונים בבה"ד 4 נוזפת בחניך ששבר שמירה...האזרח ניראה היה כעומד לפרוץ בבכי....
תוך שאני מנסה לנשום ומנסה לסלק את העשן מעיני הדומעות פניתי לפקידה שהסתובבה במועדון...סליחה ,בסניף משרד הפנים ושאלתי אותה היכן נמצאים הטפסים להארכת דרכון. תוך מבט מלא מיאוס וחוסר ענין מובהק כשאצבעותיה אוחזות בסיגריה המעלה עשן מיתמר אל על ...אמרה לי " הם כאן...אני לא בטוחה שיש לנו"...לרגע היה נידמה לי שמי שפונה אליי הוא דרקון צהוב ( מה לעשות...היא הייתה בלונדינית) כשמנחיריו נפלט עשן מבחיל.
בשלב הזה באמת קצת נשברתי והעזתי להגיד לשתי הפקידות שאולי כדאי שלא יעשנו במקום סגור...ובכלל...אתן יודעות ...ניסיתי למלמל...בכל זאת זה בנין ציבורי וכו' וכו'...."תגידי " אמרו לי שתיהן במקהלה.."את לא רואה שבחוץ חורף..."איך נעשן כשיורד גשם בחוץ"....באמת תשובה רצינית ומעמיקה חשבתי לעצמי ומייד הערכתי אליהן עלתה מאד.בינתיים הצטרפה אליהן פקידה נוספת שכנראה הקדימה הפעם... השעה הייתה 09:30...פקידה שבדרך נמצאת בקבלת קהל במח' הגבייה בעירייה.שומרת מצוות וחסודה ביותר.חשבתי שממנה אולי תבוא הישועה...אתם יודעים...היא דתייה...אולם לא לצערי גם היא החליטה שאני מהווה מפגע עירוני שאולי צריך להזמין את המוקד העירוני לפנות אותי משם...כי הריי העזתי לאומר לחברותיה....כן, שאולי יעשנו בחוץ.בדיעבד התברר שפנייתי אליהן בנושא העישון הייתה טעות טקטית קשה...הן לא אהבו אותי..ואולי בצדק ...מה פתאום שתבוא גברת מגונדרת כמוני עם שני ילדיה ביום שישי להפריע את מנוחתן במועדון האקסלוסיבי הזה הידוע עוד בשמו הישן "אגף הרווחה", ועוד שתעז לבקש שיפסיקו לעשן...מוגזם לא? בקיצור, לא אלאה אתכם בנושא שלשמו הגעתי...נכון,אתם יודעים כבר את הסוף...לא היו מוכנות לשרת אותנו בטענות כאלה ואחרות... שאולי הן צודקות ...ואולי לא... מכל מקום איך הפכנו אני ושניי ילדיי לאויבות העם שברגע מסוים איימו עלינו שיזמינו ביטחון... רק לאלוהים ולפקידות סניף משרד הפנים בטירת כרמל פיתרונים.אגב, אני חושבת שאולי כדאי שגם שר הפני יהיה שותף לחוויה הזאת ואני מזמינה אותו , אגב, אני אעביר לו הזמנה בנפרד. ואת כמובן ראש העיר הנכבד מר ארייה טל שמאז ומתמיד החזקתי ממנו ואף הצבעתי עבורו בבחירות האחרונות שיטרחו לראות את המיתחולל במקום , מומלץ להגיע ביום שישי...עם מסיכות אב"כ.
רוצה לציין שהפקידות אינן חדשות ולמיטב ידיעתי עובדות במקום ובעירייה שנים רבות.
אשמח לשמוע התייחסות לחוויות שליום שישי הגשום....
בריאותי סוג הנזק :
צו למניעת העישון במקומות ציבוריים והחשיפה לעישון פתרון נדרש :

משרד הפנים שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה